7.12-8.12.2019 „Õpime ujuma“ koolitus Paides, Nelja Kuninga Hotellis (Paide linn, Pärnu tn. 6)

Eesti Ujumisliit kutsub ujumise algõpetuse juhendajaid osalema kahepäevasele praktilisele "Õpime ujuma" koolitusele, kus osaleja saab oskused ja teadmised, millega lapsed samm sammult ujuma õpetada. Õppetöös kasutatakse kevadel valminud e-õppematerjale (94 õppevideot, e-raamat "Teekond ujumisoskuseni" ja e-ujumiskursus, mis sisaldab eneseanalüüsi võimalusi).

Koolitusele on oodatud kõik, kes õpevad lapsi ujuma või on seotud ujumise algõpetuse korraldamise ja läbiviimisega.

Osalustasu on 135 eurot. Osalustasu sisaldab kaks päeva õppetööd sh. 4 praktilist osa (5 tundi) basseinis, Eesti Ujumisliidu tunnistust (maht 18 AT) ning kerget einet koolituse mõlemal päeval. Osalejad saavad koolituselt kaasa õppematejalid: "Õpime ujuma" ja „Teekond ujumisoskuseni” raamatud.

Pane ennast esimesel võimalusel kirja, sest koolitusel saab osaleda maksimaalselt 20 osalejat.

Registreerumine koolitusele on lõppenud, kuna grupp on täis! Uute koolituste info tuleb ka uuel aastal siia: http://www.swimming.ee/andmebaas 

Koolituse info:

  • Koolitus on EKR 3 taseme koolitus.
  • Koolitus on EKR 4-7 tasemete täiendkoolitus.
  • Kahepäevase koolituse läbimisel saab iga osaleja Eesti Ujumisliidu tunnistuse
    (maht 18 AT).
  • Eesti Ujumisliit koostab „Õpime ujuma“ koolituse läbinutest registrit, mida saab vaadata siit.
  •  Iga koolitusel osaleja saab kaks õpikut, mida koolituse käigus koos uute e-õppevahenditega kasutama õpitakse. „Õpime ujuma” õpik sisaldab metoodikat, üldteadmisi, pedagoogikat ja mängulist harjutusvara (üle 100 harjutuse). „Teekond ujumisoskuseni” sisaldab terve algõpetuse kursuse jagu näidis ujumistunde ja on rohkete illustratsioonidega. Osalejad saavad „Teekond ujumisoskuseni” raamatu lamineeritud versiooni, mis sobib kasutamiseks basseini ääres tunde andes.

 

Koolituse ajakava:

I päev – kell 9:30-17.30

II päev – kell 8.30-15.00

Vaata koolituse täpsemat programmi siit.

Koolituse sisuinfo: 

  • Ujumise algõpetuse juhendajate kahepäevane praktiline koolitus põhineb põhikooli kehalise kasvatuse ainekava ujumise osal.
  • Koolitus annab ujumise algõpetuse juhendajale praktilised juhised ja metoodilise materjali selle kohta, kuidas läbi viia ujumise algõpetuse tunde ja jõuda samm sammult uues kehalise kasvatuse ainekavas esitatud õpitulemuste e. ujumisoskuse saavutamiseni.
  • Vaata täpsemat informatsiooni koolituse sisu kohta siit

Koolitust viivad läbi: Maria Trei, kes on Kuusalu Keskkoolis ujumisõpetaja ja treener ning saanud Eesti Ujumisliidu, Norra Ujumisliidu ning Selts Eesti Vetelpääste koostöös spetsiaalse ettevalmistuse. Helen Link, kes on Eesti Ujumisliidus ujumise algõpetuse projektijuht.

Koolituse praktilised osad toimuvad basseinis. Palume kaasa võtta ujumisriided ja ujumismüts. Soovitavalt isegi kahed ujumisriided ja kaks saunalina. Lisaks e-õppevahendite kasutamiseks seade (tahvelarvuti, arvuti või nutitelefon) ja kirjutusvahend.

Lisainfo: 

Info koolituse sisu kohta: Maria Trei - maria.ujumine@gmail.com

Info registreerimise kohta: Helen Link - helen@swimming.ee

Koolituse toimumiskoha aadress: Nelja Kuninga Hotell, Paide linn, Pärnu tn. 6

Nelja Kuninga Hotellis ööbimise hinnad: majutus tuba kahele 64.- koos hommikusöökidega

                                                          tuba ühele 44.- koos hommikusöökidega

                                                          tuba kolmele  76.- koos hommikusöökidega

Ööbimise broneerimisel kontakt ja märksõna Eesti Ujumisliidu koolitus: neli.kuningat@neti.ee; Merike  Ivanov 5514027

Koolitusel kasutatava juhendmaterjali ning e-õppematerjalide eestindamise ja tootmise tellis Haridus- ja Teadusministeerium ning tootmist rahastas Euroopa Sotsiaalfond meetme „Kaasaegse ja uuendusliku õppevara arendamine ning kasutuselevõtt“.

Toetaja

Toetaja

Registreeri koolitusele


Isiku ja -kontaktandmed
Töötamine
Arve
Ei vaja arvet (kannan osalustasu 135 eurot MTÜ Eesti Ujumisliidu arveldusarvele EE142200221002100431. Lisage ülekande selgitusse: koolitus, koolituse kuupäev ja osaleja nimi)
Soovin arvet

Debug
baseDiffCumulative
script start00
before top template0.0210.021
finish0.0160.037