Leia juhendaja

Maakond
Tunnistuse tüüp
Näitab 1 - 100 / 1337
NimiTunnistusMaakond
Merlilin Aasa
Täiendkoolitus: väikelaste ujumine
Tiina Aasmäe
Jaana Abner
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Tiit Aedmäe
Andrei Akimov
Krista Aller - Lönqvist
Külli Anijago
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Tatjana Anufrijeva
Toomas Arbeiter
Sirje Arro
Anna Blinnikova
Tatjana Brodina
Täiendkoolitus: ujumisviiside tehnikate õpetamine
Krista Cramer
Indrek Eensalu
Reet Hallaste
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Kristina Maria Jaamul
Reet Johanson
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Tiia Jürisoo
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Anne Juust
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Kai Karell
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Kristi Kaukvere
Galina Khrapko
Anne Kibal
Laine Kippari
Hille Kirpu
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Toomas Kleesment
Anu Kolk
Täiendkoolitus: 28.08.2016 Seminar
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Täiendkoolitus: "Õpime ujuma 2" koolitus Tartus 26 [...]
Urlika Koop
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Sergei Kotov
Airi Kruusimäe
Lea Kukk
Silvi Kurg
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Andri Kutsar
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma": 25.-26.08.2016 "Õpime u [...]
Märt Kuus
Raili Lao
Anneli Lätt
Kaja Laur
Leaanyka Leisson
Arvo Lepp
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Mark Lill
Mart Lill
Terje Mägi
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Iivi Maidla
Kristel Mark
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma": 26.-27.08.2016 "Õpime u [...]
Margit Mathiesen
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Eve-Mai Maurer
Anne Metsaru
Merike Moks
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Mihkel Moks
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Faridya Nagaeva
Urve Naha
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Irina Nebogatova
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Maret Neemlaid
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Marite Nelis
Olimpiada Nikolajenko
Galina Nikolajeva
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Liina Nikonorova
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma": 25.-26.08 "Õpime u [...]
Marika Nurmsalu
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Maimu Olde
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Anneli Orion
Terje Orula
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Margit Orusaar
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Lille Paalo
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Terje Pahk
Herdis Paidra
Olve Palumägi
Eve-Rita Peet
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Kaja Peet
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Kirke Penter
Täiendkoolitus: väikelaste ujumine
Mari Piir
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Tauri Põldema
Täiendkoolitus: väikelaste ujumine
Andero Põllu
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma": 25.-26.08.2016 "Õpime u [...]
Raili Polukainen
Riin Praks
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma": 25.-26.08.2016 "Õpime u [...]
Ilona Prokofjeva
Maive Pulles
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Täiendkoolitus: "Õpime ujuma 2" koolitus Tartus 26 [...]
Maret Puna
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Aili Pung
Tiia Puusild
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Kersti Rajas
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Katrin Rannu
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Rutt Rannula
Pille Rask
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Sirje Raud
Täiendkoolitus: 28.08.2016 Seminar
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Kärt Rebane
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Ene Reier
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Astrid Reinvald
Piret Saage
Pilvi Saarna
Krista Sarri
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Averiin Sepp
Täiendkoolitus: väikelaste ujumine
Geil Siim
Annika Sirendi
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma": 23. – 24.10.2017 "Õ [...]
Jelena Slavina
Vladislav Sumedov
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Ülle Suss
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Liisi Täht
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Virve Tamm
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Malle Tiinas
Helve Tina
Ujumise algõpetus "Õpime ujuma"
Näitab 1 - 100 / 1337