Seminar 29.08.2016 Tallinnas Laagna gümnaasiumis ( Tallinn, Vikerlase 16) ruum nr. 133  

 

Milliseid tegemisi  ja kogemusi teistest riikidest saame kasutada ujumisõpetuse edendamises ?

Seminar põhineb konverentsi „Learn to Swim 2016“ (Taani, Billund 1.-3. Aprill) ettekannetel.

Toimumiskoht: Tallinn, Lasnamägi, Laagna gümnaasium ( Vikerlase 16) ruum nr. 133 

Toimumisaeg: Esmaspäeval 29.augustil kell 10.15-14.05.

Koolitusele registreerimine kuni 23.augustini.

Osalustasu: 20 eurot sisaldab seminari ja kohvipause.

Seminaril osaleja saab osalemise eest tunnistuse 4 AT.

Seminari viivad läbi Julia Kurbat, Bruno Nopponen, Vladimir Kunitsõn ja Helen Link, kes osalesid „Learn to Swim 2016“ konverentsil Taanis.

 

Kavas: 10.15-10.30 Kogunemine ja saabumise kohv. 10.30-11.15 Kuidas õpetada erivajadustega lapsi ujuma- põhiteema autism ja ADHD. Ettekanne põhineb Anette Bentholm´i loengul (Anette Bentholm on üle 10 aasta juhendanud erivajadustega lapsi ja teeb uurimustööd Taani Ülikoolis teemal „Autismi ja ADHD algklasside laste kaasamisest kehalise kasvatuse tundidesse Taani koolides) (Helen Link EUL ujumise algõpetuse projektijuht)  11.25-12.10 Uppumisi ennetav ujumisharidus Norras- näide avavee ujumiskursusest. Ettekanne põhinebMats Melbye loengul. (Mats Melby on kogu oma elu pühendanud veega soetud tegevustele ja on avavees ujumistunde läbi viinud alates 2007. aastast ) ( Bruno Nopponen ujumisõpetaja ja Viimsi Veeklubi treener, avaveeujuja ja taliujuja „Õpime ujuma“ koolitaja)

  1.  Ettekanne põhineb Kresten Falster-i loengul. (Kresten Falster on endine ujuja ja 2008-st aastast ise aktiivne vetelpääste spordi harrastaja. Ta oli noorte ja seenioride Taani vetelpääste spordi koondise peatreener. Ta on üle 6 aasta Taani ujumisklubisid koolitanud vetelpääste spordi teemadel.) * Ujumise kasulikkus keskealistele naistele. Ettekanne põhineb Nikolai Baastrup Nordsborg-i loengul. (Nikolai Baastrup Nordsborg M.Sc;Ph.dteeb Kopenhaageni Ülikoolis teadusuuringuid ja töötab üliõpilastega ujumise alal. Ta on ujumise edendamisega tegelenud üle 20 aasta.) (Julia Kurbat Kalev SPA ujumistreener, „Õpime ujuma“ koolitaja ja avaveeujuja 13.05-13.20 Kohvipaus 13.20-14.05 Rinnuli ujumine ja "konna" õpetamine. Kokkuvõte Lars Bo Larsen ja Nikolai Baastrup Nordsborg (M.Sc;Ph.d)  loengul. ( Lars Bo Larsen ja Nikolai Baastrup Nordsborg M.Sc;Ph.dtöötavad Kopenhaageni Ülikoolis üliõpilastega ujumise alal ja mõlemad on ujumise edendamisega tegelenud mitukümmend aastat)   (Vladimir Kunitsõn Tallinna Ülikooli õppejõud ning „Õpime ujuma“ koolitaja)

 INFO : Helen Link 5088304 helen@swimming.ee

 

Toetaja

Toetaja

Registreeri koolitusele


Isiku ja -kontaktandmed
Töötamine
Debug