KOOLITUS JÄÄB ÄRA! 23.08.2021 Rahvusvaheline koolitus "Ujumise algõpetusest ja veeohutusest veekompetentsini" PIRITA TOP (Purje 9, 11911, Tallinn) kell 9.30-17.00

Rahvusvaheline koolitus "Ujumise algõpetusest ja veeohutusest veekompetentsini" annab ujumise algõpetuse juhendajale oskused ja teadmised, kuidas saab õpilastele juba varajases eas ujumisoskust andes kujundada veeohutusalane suhtumine, teadmised ja oskused, mis loovad õpilastele eeldused enda ja oma kaaslaste elu päästmiseks.

Eesti ujumisjuhendajatega tuleb oma oskusi ja praktilisi teadmisi jagama veeohutuse ja ujumise algõpetuse rahvusvaheline ekspert ja praktik Riitta Vienola.

Riitta Vienolal on: ILSE avavee ja basseini vetelpääste instruktori tunnistus; vetelpäästja töö kogemus Soomes, Rootsis, Austraalias ja Lõuna-Aafrikas; töötanud ujumise algõpetuse õpetajana Soomes ja Austraalias; lektor spordi ja tervise edenduse alal Arcada Ülikoolis; liige rahvusvahelistes organisatsioonides: Drowning prevention commission, International Life Saving Federation Europe (ILSE), International Life Saving Federation (ILS); liige Soome veeohutuse komitees, Soome ujumise algõpetuse ja vetelpääste liidus (FSL); omab FSL ujumisjuhendaja ja vetelpääste juhendaja tunnistust.

Koolitusele on oodatud kõik, kes tegelevad laste ujumise algõpetuse ja veeohutuse teemadega ja soovivad selles valdkonnas rahvusvahelisi teadmisi ja oskusi juurde saada.

Palume registreerida koolitusele esimesel võimalusel täites paremal servas oleva ankeedi, et saaksime koolitust paremini planeerida.

Ühele koolitusele mahub maksimaalselt 30 inimest.

Koolitused toimuvad:

23.08.2021 kell 9.30-17:00 Tallinnas (Pirita TOP)

24.08.2019 kell 9.30-17:00 Tallinnas (Pirita TOP)

Koolituse toimumiskoht: Pirita TOP (Purje 9, 11911, Tallinn)

Koolituse maksumus on 115 €, mis sisaldab koolituse teoreetilist osa klassis ja praktilist osa basseinis (1,5 h), kerget einet päeva jooksul, koolituse eest saab Eesti Ujumisliidu EKR 3-7 täiendkoolituse tunnistuse (8,0 AT).

Peale koolituse eest tasumist arveid tagantjärele ei väljastata.

Registreerimise viimane päev on 6.08.2021.

 

Koolituse sisuline kirjeldus:

Koolitusel osalejad saavad koolituselt oskused ja teadmised, mida ja kuidas õpetada lastele ujumise algõpetuses ja veeohutuses veekompetentsi omandamiseks. 

Lisaks eakohasele veeohutusalasele harjutusvarale, millega ujumistunde mitmekesistada ja efektiivsemaks muuta, saab koolituselt vastused küsimustele: Kuidas õpetada veeohutust? Mis on veekompetents? Millest koosneb veeohutusalane õpe -teadmised, oskused, suhtumine ja kuidas seda lastele õpetada? Millised on enesepäästmise oskused ja millised on turvalise päästmise oskused? Millised on rahvusvahelised juhised eakohaste veeohutusalaste teadmiste omandamiseks esimeses kooliastmes? Millised on Eesti väljakutsed ja võimalused veeohutusalase hariduse andmisel ning Soome meetodid veeohutusalaste teadmiste õpetamisel koolides? 

Koolitus toetab õpetajaid, et saavutada põhikooli riiklikus õppekavas olev õpitulemus: õpilane omandab esimese kooliastme lõpuks eakohased veeohutusalased teadmised ja oskused; ning ujumistreenereid, et ujumistunde veelgi mitmekülgsemaks muuta.

Koolituse täpsem info:

Koolitus toimub inglise keeles (ilma tõlketa).

Koolitusel on praktiline osa basseinis. Palume kaasa võtta ujumisriided ja ujumismüts ning puhtad pikad püksid ja pikkade varrukatega särk riietega ujumiseks. 

Koolitusel osaleja saab tunnisuse 8,0 AT.

Koolitus on EKR 3-7 tasemete täiendkoolitus.

Koolituse ajakava:

9.15-9.30 kogunemine, tervituskohv

9.30-12.00 teooria klassis

12.15-13.45 praktilised tegevused basseinis

14.00-14.30 kerge eine

14.30 -17.00 teooria klassis

 

Lisainfo:

Info registreerimise ja korralduse kohta: Kirsti Mäesepp, kirsti@swimming.ee, 5132991

Toetaja

Toetaja

Registreeri koolitusele


Isiku ja -kontaktandmed
Töötamine
Arve
Ei vaja arvet (kannan osalustasu 115 eurot MTÜ Eesti Ujumisliidu arveldusarvele EE142200221002100431. Lisage ülekande selgitusse: koolitus, koolituse kuupäev ja osaleja nimi)
Soovin arvet

Debug
baseDiffCumulative
script start00
before top template0.0170.017
finish0.0190.036