Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Lisaks neljale Eesti ujujale ja nendega kaasas olnud treenerile käis Buenos Aireses noorte olümpiamängudel ka endine ujuja Katriin Kersa, kes oli üks 82-st Young Change-Makerist. Uurisime Katriinilt, mis oli täpsemalt tema roll noorteolümpial ja kuidas ta päevad möödusid. 

Mida Young Change-Maker täpsemalt tähendab ja kuidas sa selleks said?
Young Change-Makeri (YCM) roll kujutab endast sidet sportlaste ja noorteolümpia raames seal korraldatavate spordi ja kultuuriürituste vahel. Samuti käisin ise kõigile koondislastele kaasa elamas ja kutsusin ka teiste spordialade tegijaid omadele kaasa elama. Sain YCMiks läbi ujumisliidu saadetud üleskutse kandideerida sellele positsioonile. Meid oli kokku 82, kõik eri riikidest (ülemisel pildil peaaegu kõik YCMid peal).

Kui kaua olid Buenos Aireses ja mis oli sinu täpsem roll seal?
Buenos Aireses olin 3.-20. oktoobrini. Minu roll oligi seal vaadata, et kellelgi ei oleks igav ja kõik saaks osa võtta üritustest ja tegevustest, mis neile huvi pakuvad.

Olümpiaküla väljak

Millised olid meeldejäävamad hetked?
Kõige meeldejäävamad hetked olid need, kui eestlastel läks hästi ja kõik olid neile koos kaasa elamas. Kindlasti Greta Jaansoni hõbemedal ja korvpallurite mängud, mille ajal oli üldine kaasaelamine ja melu äärmiselt võimas.

Ujujatele tuldi kaasa elama

Kui palju puutusid Eesti sportlastega kokku?
Eesti sportlastega olin kogu aeg koos. Päev oli enam vähem selline, et kuskil kl 8-9 oli hommikusöök ja pärast seda toimus kas koosolek teiste YCMitega või siis läksin Eesti sportlastele kaasa elama. Päeva jooksul väga palju puhkehetki ei olnud ja kogu aeg oli miskit teha.

Noorte olümpiamängude avamine

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>