Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Oleme  Päästeameti, Selts Eesti Vetelpääste ja Eesti Ujumisliidu koostöös üle Eesti koolitanud kokku juba üle 400 ujumise algõpetuse õpetaja ja juhendaja. Alates 2016.a augustist on meil taaskord võimalus jätkata samasuguste tasuta koolituste läbiviimisega. Ootame ujumise algõpetuse juhendajate koolitusele lisaks ujumisõpetajatele ka teisi õpetajaid, kes saavad kooli ujumistundides olla ujumisõpetajale heaks abiks. Oleme saanud ujumisõpetajatelt tagasisidet, et koos koolituse läbinud klassiõpetajaga tunde läbi viies, on ujumistunnid olnud tõhusamad ning lastel on kursuse lõppedes rohkem oskusi ja parem hakkamasaamine vees.
Ka erinevad teiste riikide kogemused tõestavad, et kooliujumises  saavutatakse kõige paremaid tulemusi siis, kui tunde viiakse läbi ujumisõpetaja, kehalise kasvatuse õpetaja või klassiõpetaja koostöös.
Kui Sa oled ujumisõpetaja, siis  kutsu Sinu tundides lastega kaasas käivad õpetajad endaga „Õpime ujuma“ koolitustele kaasa või soovita neile “Õpime ujuma koolitust! Kui Sa oled klassiõpetaja või kehalise kasvatuse õpetaja  ja veel kahtled, kas Sinust võib-olla kasu lastele ujumistunni läbiviimisel, siis registreeri ennast kindlasti tasuta koolitusele „Õpime ujuma“, sest vastus selgub kindlasti pärast selle koolituse läbimist.
„Õpime ujuma“ kursuste laiem eesmärk on tagada Eesti laste ühtsematel alustel ujuma õpetamine, et selle kaudu parandada eestlaste ujumisoskust turvalisema elu kindlustamiseks.

Koolituse sihtgrupp

1) Koolide kehalise kasvatuse õpetajad, kes juba juhendavad või hakkavad koolides ujumise algõpetuse tunde juhendama või on ujumisõpetajale tunni läbiviimisel abiks.
2) Õpetajad, kes juhendavad koolides ujumise algõpetuse tunde või on ujumisõpetajale tunni läbiviimisel abiks.
3) Lasteaedades ujumise algõpetust läbiviivad õpetajad.
4) Ujulate ja klubide ujumistreenerid, kes annavad koolide ujumise algõpetuse tunde.
5) Vabade kohtade olemasolul on võimalus koolitusel osaleda inimestel, kes ei ole õpetajad, kuid on seotud ujumise algõpetuse korraldamise ja läbiviimisega.

Ujumise algõpetuse juhendajate koolitus põhineb „Õpime ujuma“ raamatul, mille iga osaleja saab endale koolituselt tasuta kaasa.

Koolituse tutvustus

Ujumise algõpetuse juhendajate koolitus põhineb „Õpime ujuma“ raamatul, mille iga osaleja saab endale tasuta kaasa.
Vaata täpsemat informatsiooni koolituse sisu kohta siit.

Koolitust viivad läbi Eesti Ujumisliidu, Norra Ujumisliidu ning Selts Eesti Vetelpääste koostöös spetsiaalse ettevalmistuse saanud ja praktilise kogemusega  ujumise juhendajad.

•    Kahepäevane koolitus annab ujumise algõpetuse juhendajale täpsed suunised ja väga hea metoodilise materjali selle kohta, kuidas ujumistunde läbi viia.
•    Kahepäevase koolituse läbimisel saab iga osaleja Eesti Ujumisliidu tunnistuse
(maht 18 tundi).
•    Eesti Ujumisliit koostab „Õpime ujuma“ koolituse läbinutest registri, mis avaldatakse Eesti Ujumisliidu kodulehel www.swimming.ee
•    Koolitus sobib hästi ka õpetajatele, kes on ujumisõpetajatele ujumistundide läbiviimisel abiks.

 

2016 TOIMUNUD KOOLITUSED:

22.-23.08 – Rae valla Spordikeskus (Aadress:  Laste tn 3, Jüri, Rae vald, Harjumaa). Registreeru vajutades siia: registreerun Rae valda.
25.-26.08 – Paide Spordi- ja Tervisekeskus  (Aadress:  Ruubassaare tee 5, Paide, Järva maakond). Registreeru vajutades siia: registreerun Paidesse.
25.-26.08 – Pärnu Koidula Gümnaasium ja Pärnu Pärnu Spordikooli ujula (Aadress: Metsa tn 19 (ujula), Metsa 21 (kool) Pärnu, Pärnu maakond). Registreeru vajutades siia: registreerun Pärnusse.
26.-27.08 – Narva-Jõesuu Noorus Spa (Aadress: L. Koidula tn. 19, Narva-Jõesuu, Ida-Viru maakond).Registreeru vajutades siia: registreerun Narva-Jõesuusse.
29.-30.08 – Kuressaare Gümnaasium  (Aadress: Nooruse tn 1, Kuressaare, Saare maakond). Registreeru vajutades siia: registreerun Kuressaarde.
24.-25.10 – Väimela Tervisekeskus (Aadress: Matussaare tee 2, Väimela alevik, Võru vald, Võru maakond). Registreeru vajutades siia: registreerun Väimelasse.
26.-27.10 – Tartu Kivilinna Kool (Aadress:  Kaunase pst 71, Tartu, Tartu maakond). Registreeru vajutades siia: registreerun Tartusse.

Lisainfo:
Projektijuht Helen Link 5088304,
Projektijuht Vladimir Kunitsõn 55692569

EUL telefonil +372 603 1530
www.swimming.ee ja www.veeohutus.ee