Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

6. aprillil tähistatakse EOK eestvedamisel valge kaardi päeva, mille raames sportlased kutsuvad valget kaarti näidates üles koolikiusamist märkama ja kiusamisele vahele astuma. Ühine üleskutsega!
Valge kaardi päeval, mida tähistatakse ülemaailmselt sel laupäeval, 6. aprillil, kutsuvad Eesti sportlased ja spordiinimesed valget kaarti näidates üles kiusamist märkama ja sekkuma.

Päeva tähistamise algatasid Rahvusvaheline Olümpiakomitee ja ÜRO nime all International Day of Sport for Development and Peace. See päev räägib sellest, kuidas sport suudab ühiskonda paremaks muuta – spordil on jõud inimesi ühendada, dialoogi arendada ning mõistmist ja hoolivust luua.

Igaüks – sportlane, treener, tugimeeskonna liige, sporditöötaja, tulihingeline spordifänn – kes tahab kiusamise vastu üles astuda ja kutsuda üles sekkuma, on oodatud valge kaardi päeval osalema!

  • Tee endast foto või video, kus näitad kiusamisele valget kaarti. Fotole võib kutsuda ka oma võistkonna- või treeningkaaslased või oma toetajad ja kaasaelajad.
  • Postita see foto laupäeval, 6. aprillil oma sotsiaalmeedia lehtedele.
  • Lisa kindlasti hashtagid #äralasekiusata #terveeestieest #WhiteCard @olympiafann @peaceandsport
  • Kirjuta juurde oma sõnum, millega kutsud üles kiusamisse sekkuma.
  • Võid oma postituse juurde rääkida ka mõne kiusamisega seotud loo.

Külasta 6. aprillil ka EOK Facebooki lehte www.facebook.com/Olympiafann, sest sinna ilmuvad laupäeva hommikul videod, kus mitmed Eesti sportlased räägivad oma kokkupuudetest kiusamisega. Nende videote ainel on hea kiusamise teemadel rääkida ka oma laste, õpilaste või sõpradega.

Loe pikemalt Eesti Olümpiakomitee lehelt!


Pildil Kregor Zirk valge kaardi päeval aasta tagasi.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>