Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eesti ujumine on läbi aegade puudutanud ühel või teisel moel kümneid tuhandeid inimesi. Selleks et kõik need põnevad lood, huvitavad persoonid, kirgikütvaid konfliktid, võimsad vägiteod, rohkem kui tuhat sõna ütlevad pildid ning kuldsed hetked vaid üksikute inimeste mälestusteks ei jääks, alustame Eesti ujumisest rääkiva raamatu materjalide kogumisega. Raamatus ei ole plaanis rääkida pelgalt tiitlivõistlustelt medaleid toonud ujujate tegemistest ning tulemustest, vaid ka sportlaste, nende toetajate ja treenerite isiksustest ning huvitavatest juhtumistest.

Järgmise 12 kuu jooksul kogume kokku nii palju värvikaid lugusid, meie ajalugu ning identiteeti, et saaksime luua Eesti oma “ujumise eepose”. Selleks et suudaksime kõvade kaante vahel 500 lehekülge põneva ning kvaliteetse materjaliga täita, vajame teie toetust ning abi.

Kutsume kogu ujumise kogukonda üles saatma põnevaid meenutusi nii pildis kui ka tekstis! Jagage oma fotosid, kontakte, lugusid – jäädvustame üheskoos ajalugu!

Kui sul on materjale, mida soovid jagada või kontakte, saada need meiliaadressile raamat@swimming.ee.

Soovitame lisada saadetud loo, kontakti või materjali kohta nii palju ja nii täpset infot kui võimalik, et meil oleks hõlpsam sellele kasutust leida.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>