Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Sellel nädalavahetusel, 17.-19. juunini toimuvad Tallinnas 97. ujumise Eesti meistrivõistlused, kus tihedas konkurentsis selgitatakse vabariigi parimad ujujad.

Kodupubliku ees on stardis Martin Allikvee, kes on peamiseks eesmärgiks seadnud kodustele rivaalidele võimalikult kõva konkurentsi pakkuda. “Lähen nautima ja proovin võistlust võtta pingevabalt,” lausus Allikvee.

“Pärast Londoni EMi ja Leedu meistrivõistlusi on enesetunne super,” ütles ta. “Eriti just vaimselt. Suur rõõm on selle üle, et peale pikka ja rasket tööd olen suutnud häid aegu näidata,” lisas Allikvee, kes parandas tänavu kevadel 200 meetri rinnuliujumise Eesti rekordit.

Stardis on ka Londoni EMil eestlastest parima individuaalse koha saanud Ralf Tribuntsov. Igapäevaselt Ameerikas elav ja treeniv Tribuntsov on otsustanud sellel suvel aga püsivamalt kodumaal treenida. “Pole pikemat aega enam Eestis paiksemalt olnud ja treeninud, siin on ikka väga mõnus,” lausus Tribuntsov.

“Eesti meistrivõistlustel tahan näidata paremaid aegu kui EMil ja teha korralikud stardid,” lisas ta. “Londoniga võrreldes tunnen ennast ikka kõvasti paremini, olen füüsiliselt tugevam ja paremas vormis.”

Võistlustele lisab pinget ja närvikõdi ka Ujumisliidu toetaja EuroPark, kes on välja pannud rahalised preemiad. Rahaliselt toetatakse kolme Eesti mees- ja naisujujat, kes teenivad kõige kõrgemad FINA punktid. EuroPark’i poolt jagamisele minev summa on 1800 eurot.

Eesti meistrivõistlused toimuvad Kalev SPA veekeskuses kuues osas. Kõigil kolmel võistluspäeval antakse start kell 9.30 ja 17.00.

Eesti meistrivõistluste startlist

Tulemusi saab vaadata SIIT

Otseülekannet näeb SIIT

 

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>