Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eesti kiireima ujuja Pjotr Degtjarjovi tervisliku seisundi tõttu on sportlane koos treeneri Peter Mankoci ja peatreener Riho Aljandiga otsustanud loobuda võistlemast alles jäänud individuaalaladel ja keskenduda viimasel päeval toimuvale teateujumisele.

Pjotr Degtjarjov kommenteeris olukorda: “Täna langetasin otsuse mitte startida individuaalaladel 50m ja 100m vabaltujumises. Pärast pühapäevast teateujumist läks enesetunne jälle veidi kehvemaks ja seetõttu otsustasin oma organismi enam mitte kiusata ning anda rahu. Arstide sõnul on mul hetkel vaja puhkust, et ravimid saaksid töödata organismi taastamisele. Pärast seda saan alustada suurtel koormustel treeninguga ning mingeid takistusi ei tohiks olla.”

Pjotri treener Peter Mankoc kommenteeris samuti olukorda: “Kahjuks on nii, et viimased kuu aega ei ole Pjotr saanud täies mahus treenida, mida piiras tema tervislik seisund. Minu soovitus oli, et sellises olukorras ei ole mõtet MMile sõita aga kuna Eesti üritas head teatemeeskonda välja panna siis otsustasime, et Pjotr tuleb MMile kaasa ja ujub kohe esimesel päeval teatemeeskonnas ja siis vaatame, kuidas tervis vastu peab.” Pjotri teateujumises välja ujutud aeg üllatas positiivselt treenerit aga sellegipoolest jääb tervisliku seisundi pärast ujuja potentsiaal realiseerimata. Koos ujuja ja peatreeneriga tehti otsus, et Pjotr loobub 50m ja 100m vabalt ujumises aga aitab Eesti meeskonda 4 x 100m kombineeritud teateujumises, mis toimub sel pühapäeval, mis on ka ujumise MMi viimane päev.

Ülejäänud ujujad on aga stardiks valmis. Homme teeb Sigrid Sepp oma esimese etteaste 50m seliliujumises ja Martin Liivamägi 200m kompleksis ning ülehomme teeb oma esimese stardi Tess Grossman 100m vabaltujumises ja esimese stardi ka Martin Allikvee, kes ujub 200m rinnuli.

Täpsema ülevaate Eesti ujujate tulemustest ja käekäigust saab Eesti Ujumisliidu kodulehelt või Facebooki fännilehelt https://www.facebook.com/ujumisliit?fref=nf.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>