Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Kõikidel ujumissõpradel on nüüd võimalus olla Eesti juunioride ja noorte meistrivõistluste toetaja omanimelise stardipukiga.  

Oleme otsimas ettevõtteid ja eraisikuid, kellele pakkuda võimalust olla 15.-17. juunini toimuvate Eesti juunioride ja noorte meistrivõistluste toetaja. Toetus väljendub ujumise Eesti meistrivõistlustel teie või teie ettevõtte nimelise stardipukiga (teie nime/ettevõtte logo hind ühel pukil on 500 €, kokku on kaheksa stardipukki). Rahalise toetuse soovime suunata juunioride ja noorte tiitlivõistlustele lähetamiseks.

Sellel aastal toimuvad järgnevad juunioride ja noorte tiitlivõistlused, milleks toetusi kogume:

  • Juunioride Euroopa meistrivõistlused Kaasanis (3.-7. juuli)
  • Juunioride maailmameistrivõistlused Budapestis (20.-25. august)

Kui teil/teie ettevõttel pole hetkel võimalik ujumist rahaliselt toetada, siis on toetuseks ka muid variante, sest iga panus on suureks abiks. Kokku on juunioride ja noorte meistrivõistlustel 84 autasustamist ning meeleldi paneme teie ettevõtte tooteid auhindadeks, et motiveerida juunioreid ja noori parimat tulemust saavutama ja ujumisega edasi tegelema.

Võistlusi korraldab Eesti Ujumisliit koostöös Tartu Ujumisklubiga ning omalt poolt pakume olenevalt toetusest teie ettevõttele järgnevaid reklaamväljundeid:

  • Logo otseülekandes – logo on kajastatud kolme võistluspäeva ülekande ajal 60 korda;
  • Nähtavust sotsiaalmeedias – Facebookis ja Instagramis teie kampaaniate, uudiste, toodete või ennustusmängude jagamine;
  • Võimalust kasutada enda ettevõtet tutvustavates tekstides/pressiteadetes lauset „#Meie hoolime! Toetame Eesti juunioride ja noorte ujumise meistrivõistlusi, et teadvustada suuremale hulgale inimestele ujumisoskuse vajalikkust!”;
  • Oleme avatud teiepoolsetele ideedele ning pakkumistele koostööks.

Lisaks sellele kajastavad Eesti meistrivõistlusi ka kõik suuremad meediaväljaanded.

Eesti juunioride ja noorte ujumise meistrivõistlustel osalevad paljud tugevad noorujujad, eesotsas Laura-Liis Valdmaaga, kes püstitas Eesti 100. meistrivõistlustel neljal korral Eesti noorte rekordi ning tuli absoluutarvestuses Eesti meistriks. Loodame, et ka juuni keskel toimuvatel meistrivõistlustel ujuvad noored ja juuniorid rekordeid.

Teeme koos head! Võtke meiega kindlasti ühendust, et arutada just Teile sobivaid koostöövõimalusi.

Lisainfo:

Eesti Ujumisliidu sponsorsuhete juht Ramo Kask:  tel +372 53412999 või ramo@swimming.ee

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>