Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Kalev Openi teisel päeval ujus Trevor Kägo üle Kregor Zirgi nimele kuulunud kuni 14-aastaste Eesti poiste tippmargi. 

Audentese Spordiklubis treeniv Trevor Kägo püstitas kuni 14-aastaste Eesti poiste tippmargi 200 m kompleksujumises ajaga 2.10,56. Kiire aeg andis Trevorile meeste arvestuses 6. koha. Varasem poiste tippmark ajaga 2.10,78 kuulus Kregor Zirgile ja oli ujutud 2013. aastal.

Meeste 50 m liblikujumise võitis Spordiklubis Garant treeniv Daniel Zaitsev ajaga 23,24, teise koha saavutas Cevin Anders Siim ajaga 24,30 ja kolmanda koha Nikita Karatsevski ajaga 25,44. Naiste arvestuses oli sama distantsi kiireim Zaitsevi klubikaaslane Alina Vedehhova ajaga 27,50. Teiseks tuli Aurelia Roos ajaga 27,90 ja kolmandaks Mariangela Boitsuk ajaga 28,02.

Kalevi Ujumiskoolis treeniv Marko-Matteus Langel võitis 200 m kompleksujumise ajaga 2.01,32, teiseks tuli Armin Evert Lelle, kes kaotas võitjale vaid 9 sajandikuga. Kolmanda koha saavutas Rostislav Sumedov ajaga 2.03,51. Naiste arvestuses võttis kindla võidu Spordiklubis Garant treeniv Maria Romanjuk ajaga 2.16,43. Teise koha saavutas Eneli Jefimova ajaga 2.20,58 ja kolmanda koha Laura Tammik ajaga 2.25,81.

Meeste 200 m vabaltujumise võitis TOPi Ujumisklubis treeniv Kaspar Helde ajaga 1.50,85, teiseks tuli Erik Lihhats ajaga 1.51,46 ja kolmandaks Maksim Gumenjuk ajaga 1.52,03. Naiste arvestuses võitis sel alal kulla Kalevi Ujumiskooli eest võistlev Laurika Lint ajaga 2.03,63. Teise koha saavutas Karolin Victoria Kotsar ajaga 2.05,36 ja kolmanda koha Heleri Zirk ajaga 2.09,37.

Meeste kiireim 100 m seliliujuja oli täna Viimsi Veeklubis treeniv Armin Evert Lelle ajaga 53,60. Teise koha saavutas Maksim Minajev ajaga 56,37 ja kolmanda koha Jannes Niine ajaga 55,66. Naiste arvestuses võitis sama distantsi ujumisklubis Yess treeniv Laura-Liis Valdmaa ajaga 1.03,40. Teiseks tuli Katriin Hansalu ajaga 1.04,13 ja kolmandaks Sofja Krivorukova ajaga 1.04,92.

Kalevi Ujumiskoolis treeniv Cevin Anders Siim võitis meeste 200 m liblikujumise ajaga 2.01,84. Teiseks tuli Dmitri Astrelin ajaga 2.04,41 ja kolmandaks Konrad Aleksander Sepp ajaga 2.07,17. Naiste arvestuses oli kiireim Spordiklubis Garant treeniv Alina Vedehhova ajaga 2.19,42. Teiseks tuli Polina Timofejeva ajaga 2.23,42 ja kolmandaks Brita Rannamets ajaga 2.30,54.

Meeste 100 m rinnuliujumise võitis Spordiklubis Garant treeniv Joonas Niine ajaga 1.01,13, teise koha saavutas Christopher Palvadre ajaga 1.02,47 ja kolmanda koha Mark Sovtsa ajaga 1.03,30. Naistest oli selle distantsi kiireim Kalevi Ujumiskooli eest võistlev Eneli Jefimova ajaga 1.07,87, talle järgnesid Maria Romanjuk ajaga 1.09,23 ja Diana Kornet ajaga 1.13,29.

Spordiklubis Garant treeniv Daniel Zaitsev võttis kindla võidu 50 m vabaltujumises ajaga 21,91. Teiseks tuli Demid Solodov ajaga 23,20 ja kolmandaks Hans-Mikk Kuulpak ajaga 23,42. Naiste kiireim krooli sprinter oli TOPi Ujumisklubis treeniv Elisabet Mätlik ajaga 26,23. Teiseks tuli Annika Vainikk ajaga 26,69 ja kolmandaks Aurelia Roos ajaga 26,74.

Kõik tulemused leiab SIIT.

Kokkuvõtte Kalev Openi esimesest päevast leiab SIIT.


Foto: Aleksei Vorontsov / LEX Photography

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>