Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

29.-31. oktoobrini toimusid EULi treenerite kogu juhatuse e-valimised. Neljateistkümnest kandidaadist pääsesid juhatusse kümme treenerit. 

Esiteks suur aitäh eelmisele treenerite kogu juhatusele, kuhu kuulusid Mihhail Strungar (esimees), Gunnar Tõnning, Toni Meijel, Martin Liivamägi, Bruno Nopponen, Vladimir Labzin, Heidi Kaasik ja Andrei Divissenko. Te olete teinud suurepärast tööd ja Eesti Ujumisliit on selle eest väga tänulik.

Treenerite kogu juhatuse uude koosseisu pääsesid Vello Liivamägi, Aivi Kulla, Toni Meijel, Mihhail Strungar, Katriin Kersa, Vladimir Labzin, Bruno Nopponen, Tõnu Meijel, Aleksandr Rosenblat ja Heidi Kaasik.

Valimiste tulemused:

Kuna võrdsete häälte korral saavad sisse kõik üheksanda koha häältearvuga kandidaadid ja võrdsete häältega kandidaate on kaks, siis pääseb treenerite kogu juhatusse 10 treenerit.

Valimas käis 102 treenerit, mis tähendab, et valimiste osalusprotsent oli 73,4%. On rõõm näha nii aktiivset osalust. Aitäh kõikidele, kes hääletasid!

Aitäh suurepärase koostöö eest Eesti spordiregistrile ja nende arendusjuhile Veiko Ulp’ile!

Eesti Ujumisliit soovib õnne kõikidele, kes pääsesid treenerite kogu juhatusse! 🙂 

Uus treenerite kogu juhatuse koosseis tuleb kokku järgmisel kolmapäeval, kus esimesel koosolekul valitakse ka juhatuse esimees või -naine. Treenerite kogu tegevusjuhendi leiab SIIT.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>