Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Sel reedel ja laupäeval kogunevad Eesti, Läti ja Leedu parimad ujujad Tallinnas Kalev SPA veekeskuses, kus selgitatakse välja Baltimaade täiskasvanute ja noorte meistrid ujumises. Ühtlasi on Baltimaade meistrivõistlustel võimalik täita ka olümpianormi, eestlastel aga on lisaks sellele ka viimane võimalus murda end maikuus toimuvatele pikaraja Euroopa meistrivõistlustele.

“Tänase seisuga on meie EM-koondises 21 sportlast, kellest 12 on A-normi täitnud ja 9 B-normi täitnud ujujat. Balti meistrivõistlustel võib sellele kahtlemata lisa tulla,” sõnas Eesti Ujumisliidu peatreener Riho Aljand. “Kindlasti on meie ujujatel väga põnev kõrvutada end ka Läti ja Leedu sportlastega ja vaadata, mis vormis nemad vahetult enne Euroopa meistrivõistlusi on,” lisas Aljand, kelle sõnul ongi ülehomme algav võistlus koondislaste jaoks EM-i peaprooviks.

Eesti tippudest saab Baltimaade meistrivõistlustel näha enamikke meie koondislasi, kes ka EM-il Eesti eest väljas on. “Huvitav on näha, kuidas meie sportlaste vormikõver on liikunud ja kas ollakse oma EM-i eesmärkide täitmise osas pigem tõusuteel,” sõnas Aljand. Samas lisas ta, et EM-ini on veel aega minna ja Balti meistrivõistlused lõplikku tõde kellegi EM-i vormist ei näita.

Baltimaade meistrivõistlused toimuvad kolmes osas. Esimene ja teine osa algavad reedel vastavalt kell 10.00 ja kell 17.00. Võistluste kolmas osa algab laupäeval kell 10.00. Võistlused korraldab Eesti Ujumisliit, toimumiskoht on Kalev SPA Veekeskus.

Live tulemused
Stardiprotokoll | 215 kb |

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>