Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED lühirada
04.-08.12.2019, Glasgow, Scotland

Võistluste ametlik koduleht – https://euroswim2019.com/
Võistluste bülletään – Bulletin – LEN European Short Course Swimming Championships 2019
Delegatsiooni kuuluvad:
1. Daniel Zaitsev
2. Martin Allikvee
3. Maria Romanjuk
4. Kregor Zirk
5. Dmitri Kapelin
6. Mihhail Strungar
7. Tom Ruston
8. Marius Unt – füsio
Võistkonna hotell Growne Plaza Glasgow
Alad EM_SC_2019_Final_Entry_EST_Glasgow

 

MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED
12. juuli – 28. juuli 2019, Gwangju, Lõuna-Korea

Võistluste ametlik koduleht – https://www.fina-gwangju2019.com/
Ujumine – https://www.fina-gwangju2019.com/contentsView.do?pageId=eng8&sn=6
Avaveeujumine – https://www.fina-gwangju2019.com/contentsView.do?pageId=eng12&sn=2
Hotellid – Athletes Village, 110 Geumbong-ro, Gwangsan-gu, Gwangju, 62375, avavee delegatsioonil – Yeosu Venezia Hotel

Delegatsiooni kuuluvad:
1. Daniel Zaitsev
2. Martin Allikvee
3. Maria Romanjuk
4. Karl Johann Luht
5. Aleksa Gold
6. Ivan Śtśeglov
7. Kregor Zirk
8. Merle Liivand – avaveeujuja
9. Sander Paavo – avaveeujuja
10. Rinel Pius – avaveeujuja
11. treener – Dmitri Kapelin
12. treener – Tom Ruston
13. treener/esimdaja – Mihhail Strungar
14. treener/esindaja – Jaana Liivand (avaveeujumine)
15. füsioterapeut – Marius Unt

Eestlaste alad:
13.07.
Pius – 5 KM
Paavo – 5 KM
14.07.
Liivand – 10 KM
16.07.
Pius – 10 KM
17.07.
Liivand – 5 KM
21.07.
Zirk – 400 m vabalt
Zaitsev – 50 m liblikat
Allikvee – 100 m rinnuli
22.07.
Luht – 100 m selili
Romanjuk – 100 m rinnuli
Zirk – 200 m vabalt
23.07.
Allikvee – 50 m rinnuli
Gold – 200 m vabalt
Zirk – 200 m liblikat
24.07.
Eesti – Mix 4×100 m kombineeritult
25.07.
Gold – 100 m vabalt
Štšeglov – 200 m selili
Allikvee – 200 m rinnuli
26.07.
Zirk – 100 m liblikat
Gold – 200 m selili
Zaitsev – 50 m vabalt
27.07.
Luht – 50 m selili
Romanjuk – 50 m rinnuli

MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED, lühirada
12.-16.detsember, Hangzhou, Hiina
Võistluste ametlik koduleht – http://www.finahangzhou2018.com/cms/en
Delegatsiooni kuuluvad:
Martin Allikvee
Kregor Zirk
Daniel Zaitsev
Maria Romanjuk
Margaret Markvardt
Dmitri Kapelin – treener
Mihhail Krupnin – esindaja
Marius Unt – füsioterapeut

PÕHJAMAADE MEISTRIVÕISTLUSED
07.-09.12.2018, Oulu, Soome

Võistluste juhend – Põhjamaade MV juhend 2018
Hotell – Scandic Oulu Station, Kajaaninkatu 17, 90100 Oulu.
Lennuajad:
40 kohta
AY1012 06DEC Tallinn-Helsinki 0825 0855
AY 435 06DEC Helsinki-Oulu 0930 1035
AY 450 10DEC Oulu-Helsinki 0555 0655
AY1011 10DEC Helsinki-Tallinn 0730 0800
AY1012 06DEC Tallinn-Helsinki 0825 0855
AY 435 06DEC Helsinki-Oulu 0930 1035
AY 450 10DEC Oulu-Helsinki 0555 0655
AY1011 10DEC Helsinki-Tallinn 0730 0800
18 kohta – siin Tallinnast väljalend varem, edasilend sama ja tagasilend on hiljem.
AY1036 06DEC Tallinn-Helsinki 0600 0630
AY 435 06DEC Helsinki-Oulu 0930 1035
AY 434 10DEC Oulu-Helsinki 0845 0945
AY1015 10DEC Helsinki-Tallinn 1155 1225

Delegatsioon (21.11.18 seisuga):
1. Toni Meijel – EULi esindaja
2. Rannamets USK
3. Ahtiainen USK
4. Visnapuu USK
5. Treial USK
6. Lessing USK
7. Märtmaa USK
8. Aarne-Vello Kersa – treener
9. Heidi Kaasik – treener
10. Sovtsa TOP (A norm)
11. Saar TOP
12. Suun TOP
13. Helde TOP
14. Palvadre TOP
15. Sergei Mihhailov – treener
16. Vedehhova AKTIIV
17. Krivorukova AKTIIV
18. Akavantsev AKTIIV
19. Niine AKTIIV
20. Kaire Indrikson – treener
21. Kaare KUK
22. Kaul KUK
23. Adamson KUK
24. Pisarenko KUK (A-norm)
25. Viirpuu KUK
26. Mallika Koel – treener
27. Sukko PARA
28. Zirk AUDE
29. Janno Jürgenson – treener
30. Valdmaa TUK
31. Oper TUK
32. Katriin Kersa – treener
33. Karatševski ORCA
34. Tatar ORCA
35. Aivi Kulla – treener
36. Riho Aljand – treener
37. Siim AUDENTES
38. Langel AUDENTES
39. Matvejev AUDENTES
40. Vainikk R PÄRNU
41. Vainikk A PÄRNU
42. Kask AUDENTES
43. Aedma AUDENTES
44. Ütt AUDENTES
45. Paavo AUDENTES
46. Lint AUDENTES
47. Sarap AUDENTES
48. Mare Vierland – treener
49. Hansalu BRIIS
50. Priidel BRIIS
51. Kaljuvald BRIIS
52. Marran BRIIS
53. Aleksandr Rosenblat – treener
54. Volkov GARANT
55. Kuzmin ARGO
56. Pribludnõi JÄRVEOTSA
57. Mäll SHARK
58. Arm MY FITNESS

 

EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED

03.-09.08.2018, Glasgow, Scotland

Võistluste ametlik koduleht – www.glasgow2018.com

Võistluste bülletäänid – EM_Glasgow_2018_Bulletin_1, Glasgow 2018 – European Aquatics Championships – Bulletin 2, Glasgow 2018 Aquatics Bulletin 3

Delegatsiooni hotell – Holiday Inn Express Glasgow – City Centre Riverside

Eestlaste stardid – https://docs.google.com/spreadsheets/d/1DegL8MK079DnAzm_JrmSGp8EQflFk0DUvfiNBap8i8A/edit?usp=sharing

EM_2018_Final_Entry_EST_180724

Delegatsiooni kuuluvad:

Maria Romanjuk A
Martin Allikvee A
Daniel Zaitsev A
Karl Johann Luht A
Aleksa Gold A
Kregor Zirk A
Sigrid Sepp A1 (haigestus ja ei võta võistlusest osa)
Ralf Tribuntsov A1
Kertu Kaare B5,5
Margaret Markvardt B5,5
Gerda Pak B5,5
Cevin Anders Siim B5,5
Armin Evert Lelle B5,5
Filipp Provorkov B5,5
Joshua Gold B5,5
Kertu Ly Alnek B5,5
Nikita Tšernõšev B5,5
Andri Aedma B5,5
Marko-Matteus Langel B5,5
Maria Harutjunjan B 5,5

Marius Unt, füsio/massöör
Dmitri Kapelin, EULi treener
Mihhail Krupnin, EULi esindaja
Pille Tali, EULi esindaja
Heidi Kaasik, treener
Riho Aljand, treener
Bruno Nopponen, treener
Kätlin Sepp, treener
Kaja Haljaste, treener
Tom Rushton, Kregor Zirki treener
Geyer David Louis, Karl Johann Luhti treener

EM_2018 normid Normitäitmise periood 03.05.2017-14.06.2018

  • Normitäitmise esimene tähtaeg on 29.aprill 2018.
  • Kuni 14.juunini 2018 saab hilisemaid normitäitnud sportlasi lisada vastavalt korraldajate poolt määratud majutustingimustele* kuid EUL ei saa garanteerida hiljem lisandunutele majutust koos delegatsiooniga.
  • A-normitäitnud sportlastele kompenseeritakse transport selles mahus kui eelnevalt ostetud delegatsioonile.
  • Deadline for final entries Tuesday 24 July 2018

* Booking changes up to 31 May 2018 would incur a 50% charge
Booking changes up to 30 June 2018 would incur a 75% charge
Booking changes after 1 July 2018 would be non-refundable

 

PÕHJAMAADE MEISTRIVÕISTLUSED

01.-03.12.17, Reykjavik, Island

Võistluste ametlik koduleht  – http://www.sundsamband.is/nm-2017/

Võistluste bülletään – Invitation Nordic Championships 2017_official

Delegatsiooni info – PM-MV-2017-Reykjavik_delegatsiooniinfo

 

EUROOPA LÜHIRAJA MEISTRIVÕISTLUSED

13.-17.12.17 Kopenhaagen, Taani

Võistluste ametlik koduleht  – http://euroswim2017.com/UK/

Võistluste bülletään – Info Bulletin II – Copenhagen 2017

Delegatsiooni info – EM 2017, Kopenhaagen_delegatsiooniinfo

Eestlaste stardid – EST, entries

Eestlaste stardid päevade lõikes – Eestlaste alad 13.-17.12.17

 

MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED UJUMISES

23.-30.juuli 2017, avavee stardid 15.-21.juuli, Budapest, Ungari

Võistluste ametlik koduleht- https://www.fina-budapest2017.com/en/home

MMi delegatsioon:

Sportlased:

Daniel Zaitsev A1

Kregor Zirk A2

Ralf Tribuntsov A2

Maria Romanjuk B

Filipp Provorkov B

Sigrid Sepp B

EULi esindaja – peatreener Janno Jürgenson

Füsioterapeut – Mati Arend

Majutus:

Delegatsioonile on broneeritud majutus 21.-31.07.17. hotellis DANUBIUS HOTEL ARENA, kaugus ujulast – 6 KM ehk 20 min.

https://www.booking.com/hotel/hu/stadion.et.html?aid=333369;label=stadion-Oxtwz26LJmPata%2AkwHaRlgS176098547756%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atiaud-285284111406%3Akwd-17557647688%3Alp9061552%3Ali%3Adec%3Adm;sid=dd98ff8c45a0074142f1b5f93ed82cd9;dest_id=-850553;dest_type=city;dist=0;hpos=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=7672d42ab87fc1ace4e0692cb91e5732983fb056X1;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl

Basseinhttps://www.fina-budapest2017.com/en/locations/duna-arena

Ajakavahttps://www.fina-budapest2017.com/en/events/list?sports=swimming

(Alade ülesandmine on hetkel veel pooleli).

Reisiinfo:

Zaitsev, Romanjuk tulevad Budapesti Horvaatiast, Tribuntsov Itaaliast, Zirk Inglismaalt.

Provorkovi lennuajad 23.07 – 27.07. Sepa lennuajad 22.07-28.07.

Janno Jürgenson ja Mati Arend lendavad 21.07 Tallinn-Budapest.

Tagasi tuleb põhidelegatsioon koos:

31JUL BUDAPEST – WARSAW       LO536   12:45 – 14:05

31JUL WARSAW – TALLINN           LO787   14:35 – 17:15

Avaveeujumine:

Eestit esindab kaks sportlast – Merle Liivand ja Frank Johan Ojarand, kes mõlemad stardivad nii 5km kui 10km distantsidel.

Kaasa sõidab ka sportlaste ametlik esindaja Jaana Liivand.

Avavee stardid toimuvad 15.- 21.juulil, meie sportlaste stardid 15.07 M 5km, 16.07 N 10km, 18.07 M 10km, 19.07 N 5km.

Võistluskeskus – https://www.fina-budapest2017.com/en/locations/lake-balaton

Ajakava – https://www.fina-budapest2017.com/en/events/list?sports=open-water-swimming

Varustusest:

Sportlaste varustus  (bassein – 6):

T-särk (uus kollektsioon), müts, lühikesed püksid, prillid, püksid/trikoo, dressid (uus kollektsioon), seljakott

Sportlaste varustus (avavesi – 2):

T-särk (uus kollektsioon), müts, lühikesed püksid, prillid, püksid/trikoo, dressid (uus kollektsioon), seljakott, parka

Treenerite varustus :

Polosärk (uus kollektsioon), lühikesed püksid, dressid (uus kollektsioon)