Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Absoluudi koondise koosseis 01.05-31.08.2023
  1. Kregor Zirk
  2. Daniel Zaitsev
  3. Alex Ahtiainen
  4. Armin E Lelle
  5. Eneli Jefimova
  6. Aleksa Gold
  7. Maria Romanjuk
  8. Ralf Tribuntsov
Absoluudi koondise kandidaadid 01.05-31.08.2023
  1.  Marko Matteus Langel
  2. Christpher Palvadre
  3. Mariangela Boitsuk
  4. Erik Lihhats
  5. Daniil Drozdov
  6. Ralf Roose
  7. Georg Filippov
  8. Artur Tobler
 
Absoluudi koondise koosseis 01.01.-30.04.2023.
  1. Kregor Zirk
  2. Daniel Zaitsev
  3. Alex Ahtiainen
  4. Armin E Lelle
  5. Eneli Jefimova
  6. Aleksa Gold
  7. Maria Romanjuk
  8. Ralf Tribuntsov
Absoluudi koondise kandidaadid 01.01.-30.04.2023.
  1.  Marko Matteus Langel
  2. Christpher Palvadre
  3. Mariangela Boitsuk
  4. Erik Lihhats
  5. Daniil Drozdov
  6. Ralf Roose
  7. Georg Filippov
  8. Artur Tobler
  9. Jekaterina Vorontsova
  10. Karolin Victoria Kotsar
 
 
 

Absoluudi koondise koosseis 01.09-31.12.2022

  1. Kregor Zirk
  2. Daniel Zaitsev
  3. Alex Ahtiainen
  4. Armin E Lelle
  5. Eneli Jefimova
  6. Aleksa Gold
  7. Maria Romanjuk
  8. Cevin A. Siim

Absoluudi koondise kandidaadid 01.09-31.12.2022

  1. Marko M. Langel
  2. Ch. Palvadre
  3. Mariangela Boitsuk
  4. Aurelia Roos
  5. Erik Lihhats

Absoluudi koondise koosseis 01.05.2022 – 30.08.2022

  1. Kregor Zirk
  2. Daniel Zaitsev
  3. Alex Ahtiainen
  4. Armin E Lelle
  5. Cevin A. Siim
  6. Eneli Jefimova
  7. Aleksa Gold
  8. Maria Romanjuk

Absoluudi koondise kandidaadid 01.05.2022 – 30.08.2022

  1. Marko M. Langel
  2. Joonas Niine
  3. Alina Vedehhova
  4. Demid Solodov
  5. Christopher Palvadre
  6. Mariangela Boitsuk
  7. Aurelia Roos
  8. Erik Lihhats

Absoluudi koondise koosseis 01.01.2022 – 30.04.2022

1 Kregor Zirk
2 Daniel Zaitsev
3 Alex Ahtiainen
4 Armin E Lelle
5 Cevin A. Siim
6 Eneli Jefimova
7 Aleksa Gold
8 Maria Romanjuk

Absoluudi koondise kandidaadid 01.01.2022 – 30.04.2022

1 Marko M. Langel
2 Alina Vedehhova
3 Joonas Niine
4 Ch. Palvadre
5 Mariangela Boitsuk
6 Aurelia Roos
7 Erik Lihhats

 

Koondislaste kriteeriumide ja toetustega saab tutvuda: https://www.swimming.ee/wp-content/uploads/2022/01/EUL-ujumiskoondise-kriteeriumid-alates-2022-12.01.22-1.pdf?fbclid=IwAR20V9kCMnQjJC4qQXCWYPB9sxQGQqNV6vd4HcR6L7QBl41SG9VrSeiWqlM