Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Alguse on saanud ujumise algõpetuse veebiseminaride sari, mis toimub iga kuu esimesel pühapäeval kell 10:00 Zoomi keskkonnas.

Kohtumiste sarja eesmärk on toetada ning lisada motivatsiooni ja inspiratsiooni ujumise algõpetuse treeneritele ja õpetajatele. Oodatud on kõik ujumistreenereid ja õpetajaid. Lisaks oleme loonud Facebooki grupi Ujumise algõpetus, millega ootame kõiki liituma! Grupis jagame infot virtuaalsete kohtumiste kohta, paneme ülesse toimunud kohtumiste salvestusi ning saame arutada ujumise algõpetuse teemadel, küsida nõu, jagada muresid, rõõme ja avastusi.

Eile, 2. oktoobril toimunud seminaril oli esimeseks külaliseks Eesti Ujumisliidu “Õpime ujuma” koolitaja Maria Trei, kes on EKR 5 taseme ujumistreener ja ujumisõpetaja Kuusalu Keskkoolis. Maria on pikaaegsete kogemustega ujumise algõpetuse õpetaja ja suurepärane koolitaja ning on saanud Eesti Ujumisliidu, Norra Ujumisliidu, Selts Eesti Vetelpääste ning Päästeametiga koostöös spetsiaalse ettevalmistuse ujumise algõpetuse ja veeohutuse koolituste läbiviimiseks.
Maria Trei võttis sõna teemal veega kohanemine ning veehirm, kus jagas mitmeid nippe ning enda kogemusi, kuidas antud murega treenereid/õpetajaid aidata. Kokku oli tulnud kuulama 70+ inimest, mis näitab, et huvi ujumise algõpetuse teemal on väga suur.

Kui sa ei jõudnud pühapäeva hommikul veebiseminarile, kuid oled huvitatud kuulamast järele, siis sul on võimalus seda teha Smartcoaching lehel.

Järgmiseks ujumise algõpetuse veebiseminari külaliseks 6. novembril on Eesti Ujumisliidu “Õpime ujuma” koolitaja Julia Kurbat, kes on EKR 5 taseme ujumistreener ja Ujume koos ujumiskooli juhataja. Julia on pikaaegsete kogemustega ujumise algõpetuse õpetaja ja suurepärane koolitaja ning on saanud Eesti Ujumisliidu, Norra Ujumisliidu, Selts Eesti Vetelpääste ning Päästeametiga koostöös spetsiaalse ettevalmistuse ujumise algõpetuse koolituste läbiviimiseks.
Teisel veebiseminaril käsitleme teemat sukeldumine. Arutelusse tulevad küsimused: kuidas vesi kehale mõju avaldab ja kuidas keha liigutada ja tunnetada vee all? 6.11.2022 Veebiseminaride sari: ujumise algõpetus “Sukeldumine”

Registreerimine, Zoomi link

Eesti Ujumisliit tänab grupi algatajaid ujumise algõpetuse komisjoni liiget Julia Kurbat, Eesti Ujumisliidu ujumise algõpetuse projektijuhti Kirsti Mäesepp ning Eesti Ujumisliidu kommunikatsioonijuhti Kelly Kalm tänu kellele veebiseminaride sari ning Ujumise algõpetuse grupp on loodud. Lisaks täname Martti Aljandit, kelle abil on võimalik veebiseminare järelvaadata Smartcoachingu kodulehel.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>