Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Oleme uurinud mitmelt välismaal treenivalt Eesti ujujalt, kuidas neil läheb. Täna saate lugeda, miks kolis Sigrid Sepp Austraaliast Havaile ning milleks ta sellel hooajal valmistub.

Kus sa õpid ja treenid?

Õpin Havai ülikoolis, mis asub Manoas, Oahu saarel, Honolulu lähedal. Eriala veel sada protsenti kindel ei ole, aga kisub kindlasti teaduse poole. Pärast esimest aastat saan täpsemalt öelda.

Treenin peatreeteri Dan Schemmeli ja abitreenerite Marcus Guttmanni ning Elliot Ptasniki käe all.

Sigrid Havail

Miks otsustasid Austraaliast Havaile kolida?

Plaan oli pärast aastast pausi kindlalt ülikooli minna, kuid kahjuks Austraalia ülikoolid on väga kallid ja rahvusvahelistele õpilastele stipendiumivõimalused kasinad.  Havai kliima, keskkond ja elustiil istuvad mulle väga hästi ja pärast esimest Skype’i vestlust peatreenriga olin otsustanud, et järgmine “ajutine kodu” on Hawaii.

Räägi meile enda treeningutest Havail. 

Treeningud on küllaltki erinevad, peamiselt tänu jardibasseinile – väga suur rõhk on veealustel osadel, pööretel ja hingamispeetustel. Hiljuti võistlesin Bakersfield’is ja järgmisena on plaanis Texas A&M.

 

 

Millised on su selle hooaja eesmärgid?

Esimene poolaasta jardibasseinis treenides on raske endale kindlaid eesmärke seada, keskendun rohkem sisseelamisele ja treeningutega harjumisele. Veebruarikuus toimub Conference, milleks valmistume ja loodetavasti ujun seal oma jardibasseini parimad tulemused. Järgmine poolaasta on plaanis osaleda kas Universiaadil või MMil, kuid selleks pean esialgu leidma võistluse ja normi ära täitma.


Lood teistest välismaal treenivatest eestlastest:

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>