Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Uppsalas toimunud Rootsi GP teisel etapil tegid kaasa ka mitmed Eesti ujujad saavutades häid tulemusi.

Naiste 200 meetri seliliujumises jäi võitmatuks Kätlin Sepp (TOPi Ujumisklubi), kes läbis distantsi isikliku rekordiga 2.16,95.
Oma teise medali, seekord pronksise võitis Kätlin Sepp 100 meetri seliliujumises, kus näitas tulemust 1.04,10.
50 meetri selilujumises sai Kätlin Sepp ajaks 30,54, mis oli väärt neljandat kohta.

Meeste 200 meetri liblikujumises võistis Pavel Narõskin (SK Energia) hõbemedali ajaga 2.11,17. Pavel võitis veel ka pronkmedali kui läbis 1500 meetrit vabalt 17.11,59-ga. Aleksandr Malkov (SK Energia) oli samal distantsil ajaga 17.40,22 seitsmes.

Meeste 100 meetri vabaujumises saavutas Pjotr Degtjarjov (TOPi Ujumisklubi) 4. koha ajaga 52,59. Ka 50 meetri vabaujumises sai Pjotr 4. koha, kui finiseerides näitas tabloo aega 23,75.

Ujumise Spordiklubi ujuja Alar Lodi sai 200 meetri kompleksujumises ajaks 2.14,66 ning tasuks 6. koht. Samal distantsil sai 7. koha Kristjan Jürisoo (TOPi Ujumisklubi)  ajaga 2.15,94 (eelujumises 2.15,11).

Naiste 100 meetri liblikujumises sai Tartu Ujumisklubi ujuja Laura Tolmats 7. koha ajaga 1.05,98. Eelujumises ujus Laura isiklikuks rekordiks 1.05,06. Samuti 7. koht tuli 200 meetri liblikujumises, kus Laura sai ajaks 2.32,95. Eelujumises oli Laura tunduvalt kiirem kui läbis distantsi 2.27,43-ga.
Samal distanstil ujus finaalis ka Gerda Pak (Audentese SK), kes sai ajaga 2.35,08 8. koha (eelujumises 2.34,51).

Liisa Lodi (Ujumise Spordiklubi)sai 200 meetri kompleksujumises ajaga 2.30,38 7. koha.

Naiste 50 meetri kroolisprindis sai Tess Grossmann (TOPi Ujumisklubi) ajaks 27,43, millega platseerus 7. kohale.

Meeste 50 meetri rinnuliujumises pääses finaali Pärnu Ujumisklubi Uca ujuja Timo Vaimann, kes sai ajaga 31,12 8. koha (eelujumises 30,98).
100 meetri rinnuliujumises saavutas Timo Vaimann 8. koha ajaga 1.08,68 (eelujumises 1.08,44).

Aleksandr Malkovi aeg 4.25,26 400 meetri vabaujumises oli samuti väärt 8. kohta (eeujumises 4.25,18).

Teisi tulemusi:
Timo Vaimann 200 m rinnuli 2.32,28 (9. koht), isiklik rekord
Maria Pallas (Kalevi Ujumiskool) 200 m kompleksi 2:31,74 (10. koht)
Katriin Kersa (TOPi Ujumisklubi) 50 m vabalt 27,72 (10. koht)
Pavel Narõskin 200 m vabalt 2.00,76 (10. koht)
Fred Karu (Audentese SK) 50 m vabalt 24,58 (10. koht)
Maria Pallas 100 m liblikat 1.06,43 (11. koht)
Maria Pallas 50 m liblikat 29,63 (12. koht)
Fred Karu 100 m vabalt 53,98 (13. koht)
Tess Grossmann 100 m vabalt 1.01,31 (15. koht)
Kristjan Jürisoo 100 m vabalt 54,94 (16. koht), isiklik rekord
Katriin Kersa 100 m vabalt 1.01,42 (16. koht), isiklik rekord
Timo Vaimann 200 m kompleksi 2.21,15 (16. koht), isiklik rekord
Alar Lodi 200 m rinnuli 2.36,97 (17. koht)
Laura Tolmats 50 m liblikat 29,93 (17. koht)
Tess Grossmann 50 m liblikat 29,98 (18. koht)
Pjotr Degtjarjov 50 m liblikat 26,97 (19. koht)
Alar Lodi 50 m rinnuli 32,22 (20. koht)
Gerda Pak 200 m vabalt 2.16,84 (21. koht)
Marcus Juksar (TOPi Ujumisklubi) 50 m rinnuli 33,14 (24. koht)
Liisa Lodi 100 m vabalt 1.03,52 (24. koht)
Liisa Lodi 50 m liblikat 30,93 (24. koht), isiklik rekord
Kristjan Jürisoo 50 m liblikat 27,21 (25. koht), isiklik rekord
Marcus Juksar 100 m rinnuli 1.16,16 (28. koht), isiklik rekord

Kõik tulemused: http://www.upsalasim.nu/applikationer/tavlingar/filer/vt10/ResultatGp2_2010.html

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>