Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

6.-7. novembril toimub Läti pealinnas Riias võistlus Riga Sprint 2015, kus astuvad võistlustulle mitmed Eesti ujujad, kellest nii mõnigi on hetkel valmistumas detsembri alguses Iisraelis toimuvaks lühiraja EMiks.

Poolesaja Eesti sportlase hulgas stardivad ka Martti Aljand, Kätlin Sepp, Pjotr Degtjarjov, Filipp Provorkov, Karleen Kersa, Sigrid Sepp ja Henri Reinsalu. Esindatud on 6 Eesti klubi: Argo, Audentes, Pärnu UCA, Tartu Ujumisklubi, Top Swimclub ja USK.

Pjotr Degtjarjovi jaoks on Riga Sprint esimene võistlus pärast Kazani MM-i järgset võistluspausi. Eesti esisprinteri sõnul on eeloleva võistluse näol tegu eelkõige kontrollvõistlusega. „Minu jaoks on tegu kontrollstardiga, et testida nii oma vormi kui ka seda, kuidas on uus treeningmetoodika mulle mõjunud,“ sõnas Degtjarjov, kes treenib alates sellest hooajast eelolevaks olümpiaks mitmekordse vabaujumise Eesti rekordiomaniku Vladimir Sidorkini käe all. Uue treeningmetoodika järgi käiakse basseinis kord päevas, kuid varasemast suuremat rõhku pannakse üldkehalisele ettevalmistusele ning lõdvestuseks on kasutusel jooga. „Tahan väga näha, kuidas uus metoodika mulle mõjunud on. Selles osas on kindlasti Riia võistlus oluline, kuna sealse võistluse järel saame koos treeneriga vaadata üle treeningkavad ning otsustada, kas on vaja midagi muuta või jätkame samas taktis,“ rääkis Degtjarjov, kes spriterina keskendub detsembris toimuvaks lühiraja EM-iks.

Kindlasti tasub Riia Sprindi ajal silma peal hoida ka Kätlin Sepal, kes näitas head minekut oktoobris toimunud Tallinna meistrivõistlustel, kus ei jäänud 100m selliliujumises Eesti rekordist kaugele. Sarnaselt Degtjarjovile võtab Sepp võistlust kui kontrollstarti.

Mõlemal päeval algavad võistlused eelujumistega kell 9.30, finaalid saavad alguse kell 18.00.

Võistluste programm:

http://swimming.lv/wp-content/uploads/2015/09/RigaSprint2015_Invitation.pdf

Võistluste stardiprotokoll:

http://swimming.lv/wp-content/uploads/2015/11/Entrylist_by_Event_rev01.pdf

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>