Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Leedus toimuvate Baltimaade meistrivõistluste esimesel päeval püstitas Ralf Roose mitu Eesti noorte rekordit.

Ralf Roose püstitas Eesti noorte rekordi 200 m rinnuliujumises ajaga 2.20,33 ja 50 m rinnulis ajaga 28,87.

Nii noorte, juunioride kui ka open klassis noppisid eestlased hulgaliselt medaleid.

Eesti noorte medalid:

  • Mirtel Merimaa 1. koht 100 m rinnulis ajaga 1.14,76
  • Alan Smok 2. koht 100 m selilis ajaga 58,74
  • Remi Tammik 3. koht 100 m selilis ajaga 1.00,10
  • Violanta Gurjanova 2. koht 200 m selilis ajaga 2.28,49
  • Trevor Kägo 3. koht 200 m kompleksis ajaga 2.17,25
  • Violanta Gurjanova 1. koht 400 m kompleksis ajaga 5.17,10
  • Eesti poiste võistkond saavutas 3. koha 4 x 100 m kombineeritud teateujumises ajaga 4.05,26. Koosseisus ujusid Alan Smok, Aleksei Silber, Nikita Ivanov ja Remi Tammik
  • Eesti tüdrukute võistkond tuli 3. kohale 4 x 100 m vabalt teateujumises ajaga 4.07,46. Koosseisus ujusid Anette Teder, Kirke Madar, Ute Victoria Liu Yeung ja Marii Malva

Eesti juunioride medalid:

  • Karolin Victoria Kotsar 1. koht 200 m vabaltujumises ajaga 2.09,57, 2. koht 50 m vabaltujumises ajaga 27,65 ja 1. koht 400 m kompleksujumises ajaga 5.13,28
  • Heleri Zirk 2. koht 200 m vabaltujumises ajaga 2.10,09 ja 3. koht 50 m vabaltujumises ajaga 27,81
  • Ralf Roose 2. koht 200 m rinnuliujumises ajaga 2.22,81
  • Jekaterina Vorontsova 2. koht 100 m rinnulis ajaga 1.16,16
  • Laura-Liis Valdmaa 2. koht 200 m selilis ajaga 2.26,98
  • Aurelia Roos 1. koht 100 m liblikas ajaga 1.04,48
  • Polina Timofejeva 2. koht 100 m liblikas ajaga 1.05,17
  • Erik Lihhats 1. koht 400 m vabaltujumises ajaga 4.12,61
  • Igor Shuvalov 1. koht 200 m kompleksis ajaga 2.08,94
  • Dmitri Astrelin 1. koht 200 m liblikas ajaga 2.10,89

Avatud ehk open klassi medalid:

  • Katriin Hansalu 3. koht 200 m selilis ajaga 2.22,15
  • Dmitri Astrelin 2. koht 200 m liblikas ajaga 2.10,89
  • Aurelia Roos 3. koht 100 m liblikas ajaga 1.04,76
  • Ralf Roose 2. koht 50 m rinnulis ajaga 29,04
  • Igor Shuvalov 2. koht 200 m kompleksis ajaga 2.08,40
  • Violanta Gurjanova 2. koht 400 m kompleksis ajaga 5.17,10
  • Karolin Victoria Kotsar 1. koht 400 m kompleksujumises ajaga 5.13,28
  • Rain Rasmus Lõokene 2. koht 50 m liblikas ajaga 25,41
  • Eesti meeste võistkond tuli 3. kohale 4×100 m kompleksujumises ajaga 3.51,69. Võistkonnas ujusid Armin Evert Lelle, Ralf Roose, Rain Rasmus Lõokene ja Erik Lihhats.
  • Eesti naiste võistkond tuli 3. kohale 4×100 m vabalt teateujumises ajaga 4.03,56. Naiskonnas ujusid Heleri Zirk, Aurelia Roos, Anette Teder ja Karolin Victoria Kotsar. 

Kõik tulemused leiab SIIT.

Kui uudisest vigu leiad, siis anna meile teada kirjutades SIIA.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>