Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eesti Ujumisliidu peasekretär Pille Tali käis täna Kohtla-Järve linnapea Ljudmila Jantšenko kutsel Kohtla-Järve linnavalitsuses arutamas uue spordikeskuse koostöövõimalusi linna ja Ujumisliidu vahel ning tutvus ka uue spordikeskusega.

Regionaalse tähtsusega spordikeskuse esimeses etapis valmivad 25-meetrise basseini ja lastebasseiniga ujula, judo-ja maadlussaal, aeroobika-ja võimlemissaal, pallisaalid, seminariruum, kohvik ja mitmed teised nii sportlastele kui treeneritele vajalikud olmeruumid.

10-rajalise bassein sügavused on 1,6-2,2 meetrit. “Eriti hea meel on selle üle, et ujula puhul on maksimaalselt arvestatud ujujate vajadustega. Seda nii treenimisel kui ka võistluste korraldamisel. Samuti tehakse igakülgset koostööd, et ujulasse saaks ka tipptasemel tehnika ja muu vajalik varustus,” rääkis Pille Tali peale ujula külastust.

Ehitaja Nordeconi sõnul võiks spordikeskus valmis saada 2021. aasta märtsiks, kuid sisustuse hangete kulgemine on linnapea sõnul ettearvamatu ja tänu sellele täpset avamistähtaega veel määrata ei saa. Hetkel on EULi võistluskalendris planeeritud uude ujulasse juuni kuus toimuv Noortesarja finaal.

Üheks murekohaks suuremate ehk mitmepäevaste võistluste korraldamisel võinuks pidada majutuskohtade puudust, kuid linnavalitsuse sõnul on Kohtla-Järvel ja lähipiirkonnas võimalik majutada kuni 400 inimest. Lisaks sellele on tulevikus plaanis rajada uue spordikompleksi kõrval olevasse vanasse ujulahoonesse 60-70 kohaline majutusasutus.

“Lisan veel juurde, et sellise suurepärase ujula avamine annab kogu Ida-Virumaa piirkonnale väga palju motivatsiooni juurde – nii treeneritele kui ka lastele. Lisaks sellele saab Eesti Ujumisliit juurde väga hea baasi nii võistluste, laagrite kui ka seminaride ja koolituste korraldamiseks,” sõnas Pille lõpetuseks.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>