Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

EUL olümpiakoondise kogunemine Singapuri treeninglaagrisse polnudki just eriti tavapärane. Tänaseks täismõõduliseks saanud 16 liikmeline koondise laager täitus päev päevalt kui osalised saabusid maakera erinevatest punktidest ja üsnagi keerulisi lennutrajektoore kasutades.
Nüüd on kogu tiim juba kolm päev koos askeldanud ja hästi läheb. Külmetamist karta pole. Sõnad on peale loetud ja tegijad on kogemustega. Keegi enam hommikul vuntsid härmas üles ei ärka. Toa kliimasedadet osatakse hästi kasutada. Tänaseni oli kliima nagu kehva suusailm: veidi päikest, tihti vihmakest, tuultki nats ja pilvi kamaluga. Täna hakkas ilm ära pöörama, päikest kogu päev. Meie lahked kostitajad polnud kitsid. Kohale veeretati tünn külma vee ja jääkuubikutega. Küll oli karastav ja kasulik. Treeningud plaanipärased, kaks korda päevas. Vastavalt treenerite poolt planeeritule. Jalutuskäik ujulasse oma kümme minutit.
Valgeks läheb hiljem kui kodus ja pimedaks peaaegu, et paugupealt.
Tegime koondisega vaaterattal, mis maailma suurim, toreda koospöörlemise. Ja oligi puhkepäev selja taga.
Peab nentima, et koondisesse on pääsenud õiged tegijad, töö käib asjalikult, juttu üleliigset kuulda pole.
Tervis korras. Mikot nagu korraks kratsis Montuzalema kättemaks, kuid täna oli mees reipalt rivis. Siin tuleb suu üpris kinni hoida, mitte, et kõneleda ei tohiks, vaid sellepärast, et suur hulk toidust, mida suhu pannakse, on tõeliselt krehvtine.
Homme teeme vahelduseks treeningu katusega kaetud ujulas, seal teeme reedel ka väikese kontrollstardi oma naaberriikide koondiste ujujatega. Singapuris valmistub olümpiaks oma 24 riigi koondist. Isegi USA ja Kanada on siin. Ehk polnutki väga loll laagrikoha valik ,
Tõnu Meijel, Singapur

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>