Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Singapuri laagri üheksandal päeval võib julgesti väita, et koondis on täielikult aklimatiseerunud. Esimestel on seljataga üheksa päeva ja tehtud juba ka üpris korralikud treeningud. Üha rohkem hakkab ujujate nägudel nägema rõõmsat naeratust ja rahulolu. Eile käisime vahelduseks treenimas teises ujulas. Samuti 50 meetrine katuse all olev väliujula, lisaks suur suplusujuja ja veepark. 50 meetriseid ujulaid on siin kümmekond ja elanikke ligi 4 miljonit.
Bussisõit sellesse ujulasse võttis oma 35 minutit.
Homme teeme selles ujulas ka oma kontrollstardid koos Soome ja Islandi koondiste ujujatega. Enamuses stardivad meie ujujad 50 meetristel distantsidel.
Eilsest on meie “koduujulas” üles seatud jahutus süsteemid, mida on ka piltidel näha. Ja uskuge, vesi on jahedam, hoolimata, et päike lõõskab kogu päev.
Lisaks toodi ujujatele “jäätünn” elik tegelikult konteiner, mis on täis jääkülma vett ning jääkuubikuid.
Eks peatreenerina proovisin enne ujujaid asja järele ja peb ütlema, et küll oli hea tunne väikest kastmist jääkuubikute vahele.
Homsest hakkab meie koondis tükikaupa pudenema, kes Pekingisse, kes koju. Kristi on esimene, kes lahkub Pekingi suunas juba homme varahommikul.
Pühapäeval, meie puhkepäeval, on kavas retk loomaaeda ja siis jäävad juba loetud päevad Pekingini.
Tõnu Meijel

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>