Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

2. juunil Keila Tervisekeskuses peetud Noortesarja finaalis oli kokkuvõttes võidukad TOPi Ujumisklubi ujujad, kes kogusid 920 punkti. Järgnesid Järveotsa Spordiklubi (836 p.) ja Eesti Spordiselts Kalevi Ujumiskooli ujujad (683,50).

Tänavune finaal oli juba kümnes. Esimene noorte ujumissarja finaalvõistlus peeti 1996. aastal, kui osalesid meie tänased tipud – nooreimas vanuseklassis võistlesid Triin ja Berit Aljand, Maria Albert ja Miko Mälberg ning vanemas vanuseklassis Natalia Hissamutdinova, Elina Partõka ja Vladimir Labzin.

Ühkesa korda on klubide võidukarika koju viinud Eesti Spordiselts Kalevi Ujumiskooli noored. Tänavu rikkus selle traditsiooni aastaid edukalt järelekasvu eest hoolitsenud ja kogu lõppeva hooaja vältel tublilt esinenud TOPi Ujumisklubi.

15. aastastest poistest olid edukaimad aga Kohtla-Järve NRK, kellele järgensid SK Garant ja Kalevi Ujumiskool.
14. aastaste tüdrukute konkurentsis väljusid võitjatena TOPi Ujumisklubi ujujad. Neile järgensid Järveotsa Spordiklubi ja Tallinna Kalevi Ujumisklubi noored.
Samavanuste poistest oli parimad Järveotsa Spordiklubi, Kalevi Ujumsikooli ja SK Garandi ujujad.
13. aastaste tüdrukute vanuseklassis oli ülekaalukalt tublim Järveotsa Spordiklubi, edestatdes Lasnamäe Ujumisklubi ja SK Garandi eakaaslasi.
Poiste samas vanuseklassis olid parimad TOPi Ujumisklubi, Ujumise Spordiklubi ja SK Garandi noorujujad.
12. aastaste tüdrukute hulgas oli taaskord parim TOPi Ujumisklubi, kellele järgnesid Ujumise Spordiklubi ja Kalevi Ujumiskooli sportlased.
Nooremas ehk 12. aastaste poiste vanuseklassis oli parim Narva Energia Spordikooli. Neile järgensid Tallinna Kalevi Ujumisklubi ja Kalevi Ujumiskool.
Kalevi Ujumiskooli tüdrukud olid tublimad 11. aastaste  tüdrukute hulgas, edestades Ujumise Spordiklubi ja TOPi Ujumisklubi eakaaslasi.

Kahekümnekuuest osalenud klubist jõudsid medaliteni 14 klubi noorujujad.
Kokku osales 10. finaalvõistlusel 260 ujujat.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>