Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

EUROOPA NOORTE OLÜMPIAFESTIVAL (ENOF/EYOF)

21-27.07.2019, Bakuu, Azerbaijan

Võistluste juhend – EYOF Baku 2019 – SW Technical Manual final

Võistluste koduleht – https://eyofbaku2019.com/

DELEGATSIOON:
Tüdrukud:
Laura Liis Valdmaa
Brita Rannamets

Poisid:
Demid Solodov
Erik Lihhats
Alan Gritsõk
Christopher Palvadre

Treener:
Janno Jürgenson

Esindaja:
Pille Tali

PÕHJAMAADE NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

13.-14.juuli 2019, Vejle Taani

Hotell – Vejle Center hotel, https://vejlecenterhotel.dk/en#anchor-velkommen

Lennuinfo:
AY1036 12JUL Tallinn-Helsinki 0605 0640
AY 981 12JUL Helsinki-Billund 0805 0855
AY 982 15JUL Billund-Helsinki 1025 1310
AY1019 15JUL Helsinki-Tallinn 1350 1425
Finnair
Transfeer lennujaamast ja tagasi tellitud bussiga.

DELEGATSIOON:

Nimi Norm Klubi
Jekaterina Pogodina ARGO
Heleri Zirk Audentes
Mihkel Melker Marran Briis
Elisabeth Viiding Briis
Laura Vitsut Briis
Demid Solodov A Energia
Dmitri Astrelin Garant
Erik Lihhatš Garant
Maksim Minajev Garant
Alan Gritsõk A Garant
Daniil Drozdov Garant
Jekaterina Vorontsova Garant
Ronald Jaaska Järveotsa
Georg Filippov KUK
Marie Toompuu KUK
Ralf Erik Prits MyFit
Simona Rasmann MyFit
Nikita Karatševksi Orca
Aurelia Roos PSK
Evalotta Victoria Aabrams Shark
Eneli Jefimova A Sillamäe
Christopher Palvadre TOP
Artur Tobler TOP
Karl Mattias Milk USK
Mari-Liis Maas TOP
Anita Gudovskaja TOP
Toomas Tanel Tammer TUK
Johanna Kübar TUK
Brita Rannamets USK
Elis Treial USK
Konrad Aleksander Sepp VIM
Polina Timofejeva VIM
Aivi Kulla Esindaja EUL
Katriin Kersa Treener Orca
Mare Vierland Treener Briis
Mihhail Strungar Treener TUK
Tõnu Maripuu Treener Järveotsa
Vladimir Labzin Treener Garant
Heidi Kaasik Treener TOP

 

6.-18. oktoobril Buenos Aires, Argeniina
NOORTE OLÜMPIAMÄNGUD

Võistluste bülletään  – Buenos Aires 2018 – Swimming Team Officials’ Guide

Võistluste koduleht – https://www.olympic.org/buenos-aires-2018

Delegatsiooni kuuluvad:
Aleksa Gold
Margaret Markvardt
Ivan Steglov
Alex Ahtiainen
Merli Didvig – treener/esindaja

 

PÕHJAMAADE NOORTE MEISTRIVÕITLUSED

14.-15.juuli, Riia, Läti

Võistluste bülletään – Nordic Age Group Championships 2018_Latvia

Delegatsiooni hotell – Bellevue Park Hotel, Riga

Delegatsioon:

PMN_2018_Final_Entry_EST_18070

Laura-Liis Valdmaa (TUK)
Helena Heinlo (USK)
Brita Rannamets (USK)
Getriin Marii Lessing (USK)
Elis Treial ( USK)
Tiina-Britt Kaljuvald (BRIIS)
Elisabeth Viiding (BRIIS)
Katriin Hansalu (Briis)
Laura Vitsut ( Briis)
Isabel Sarap (AUD)
Alan Gritsok (Garant)
Maksim Minajev (Garant)
Igor Shuvalov (Garant)
Georg Oper (TUK)
Sken Sander Pille (TUK)
Erik Asmus ( USK)
Matteus Miilpalu ( USK)
Ilja Rõzenkov ( Aktiiv)
Christopher Palvadre (TOP)
Kaspar Helde (TOP)
Gregory Kask (AUD)
Nikita Pissarenko (Kalev )
Alex Artur Märtmaa (USK)
Mihkel Melker Marran (Briis)
Demid Solodov ( SK Energia)
Karl-Johannes Visnapuu (USK)
Robin Tatar (Orca)

Treenerid:

Aivi Kulla  – EULi esindaja
Kaja Haljaste – USK
Mare Järv – USK
Janno Jürgenson – TUK
Mare Vierland – Briis
Heidi Kaasik – Top
Vladimir Labzin – Garant

  • Normitäitmise tähtaeg on 13.juuni 2018.
  • Kuni 05.juulini 2018 saab hilisemaid normitäitnud sportlasi lisada  kuid EUL ei saa garanteerida hiljem lisandunutele majutust koos delegatsiooniga.

EUROOPA NOORTE OLÜMPIAFESTIVAL

23.-29. juuli, Ungari Györ.

14. suvisele Euroopa Noorte Olümpiafestivalile (ENOF) sõidab 49 Eesti sportlast seitsmel alal: aerutamine, jalgratas, judo, kergejõustik, korvpall, ujumine ja tennis.

http://www.eok.ee/eok-l%C3%A4hetab-euroopa-noorte-ol%C3%BCmpiafestivalile-49-liikmelise-koondise

Eestit esindab ENOF-il kaheksa noorujujat, treener Merli Didvig ja EULi esindaja Pille Tali.

Ujujatest stardivad ENOF-il Kertu Kaare, Laura Kalvet, Melissa Priidel, Laurika Lint, Katriin Hansalu, Mark Sovtsa, Alex Ahtiainen ja Sergei Volkov.

Eesti ujujate planeeritud individuaalstardid on järgnevad:

24. juuli:
100 sel M – Ahtiainen
100 sel N – Hansalu, Kaare
100 rin M – Sovtsa
400 ko N – Priidel
100 lib M – Ahtiainen, Volkov
25. juuli:
100 vab N – Kaare, Lint
50 vab M – Sovtsa, Volkov
 
26. juuli:
100 rin N – Kalvet
200 sel N – Hansalu
200 ko M – Ahtiainen
400 vab N –  Lint
200 rin M – Sovtsa
200 ko N – Kalvet, Priidel27. juuli:
100 vab M – Ahtiainen, Sovtsa
100 lib N – Hansalu
50 vab N – Kaare, Kalvet28. juuli:
200 sel M – Ahtiainen
200 rin N – Priidel
200 vab N – Kaare, Lint
Võistluste ametlik kodulehekülg: http://gyor2017.hu/en_GB/home

Delegatsiooni lennuajad:

22. juuli    06:05 – 06:40    Tallinn – Helsingi    Finnair    AY 118
22. juuli    09:30 – 10:50    Helsingi – Budapest    Finnair    AY 753
—-
30. juuli    07:50 – 11:10    Budapest – Helsingi    Finnair    AY 758
30. juuli    13:45 – 14:20    Helsingi – Tallinn    Finnair    AY 107
PÕHJAMAADE NOORTE MEISTRIVÕISTLUSED

Fääri saared, 8.-9. juuli 2017

PMN normid – http://www.swimming.ee/wp-content/uploads/2016/10/PMN-2017_normid.pdf

Normitäitmise tähtaeg – 22.06.2017

Ametlik juhendmaterjal  – NordicAgeGroupChampionships2017-Invitation-and-forms

Korraldaja – Svimjisamband Føroya, Faroe Islands Swimming Ass., www.ssf.fo

Delegatsioon seisuga 22.02.17 (tabel allpool):

  • Sportlasi  28
  • Treenereid 8
  • Kokku 36 inimest

Reisiplaan (EULi poolt võetud paketiga):

17:40-18:25 otselend Tallinn-Fääri saared (Germalo reisibüroo)

Meile tuleb vastu buss ja viib sadamasse, kus ootab (eri)praam, mis viib edasi Vaguri saarele (NB – lennujaam on Vagar, meie lõppkoht Vagur), seal on sadamas jälle vastas buss ja viib meid majutusse.

Kohale võime jõuda alles 23.00.

Majutuspakett on tellitud, kinnitust ei ole.

08.-09.07 võistlused

10.07 hommikupoolikul väikse ekskursioon Fääridel

19:10-23:40 tagasilend, otselend Fääri saared-Tallinn (Germalo)

UJUJAD, hetkeseisuga (22.02.2017)

1. Kaare, Orca

2. Priidel, Briis

3. Lint, Audentes

4. Tomak, Audentes

5. Hansalu, Briis

6. Krivorukova, Aktiiv

7. Valdmaa, TUK

8. Treial, USK

9. Arndt, MyFitness

10. Kornet, MyFitness

11. Zirk, Audentes

12. Pärismaa, Briis

13. Miilpalu, USK

14. Lõokene, MyFitness

15. Visnapuu, TUK

16. Sovtsa, TOP

17. Ahtiainen, USK

18. Latt, Aktiiv

19. Pribludnõi, Järveotsa

20. Viirpuu, KUK

21. Roosimaa, Audentes

22. Amosenkov, Järveotsa

23. Kalvet, TOP

24. Rannamets, USK

Lisaks Helena Heinlo ja Alex Artur Märtmaa (USK) ning Gregory Kask (Audentes) – kellel ei ole punktid veel täis aga klubi võtab vastutuse osalemise finantseerimise osas.

TREENERID:

1. Paurman, Briis

2. Aljand K, Audentes

3. Indrikson, KUK

4. Jürgenson, TUK

5. Didvig, Orca

6. Kaasik A, TOP

7. Maripuu, Järveotsa

8. Haljaste, USK