Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Kertu Kaare

Sünniaeg: 10.12.2002

Klubi ja treener: Orca Swim Club, Merli Didvig

Kool: Tallinna Reaalkool

Moto: The only impossible journey, is the one, you never begin

Suurimad saavutused ujumises: 

Eesti parim noorujuja (tüdrukud) 2016;

Põhjamaade noorte meister (Tampere 2016);

16-korde Eesti noorte meister. 

Katriin Hansalu

Sünniaeg: 14.08.2003
 
Klubi ja treener: Ujumisklubi Briis, treener Mare Vierland
 
Kool: Tallinna Mustamäe Gümnaasium
Moto: Never give up !
 
Suurimad saavutused ujumises:
 
6 kordne Eesti noorte meister ja 5 kordne Eesti noorte hõbe- ja 6 kordne pronksmedali omanik;

Noortesarja 100 m selili rekordiomanik; 

 
Baltimaade noorte meister 200 m seliliujumises ja kahekordne hõbemedali omanik.

Mark Sovtsa

Sünniaeg: 22.05.2001

Klubi ja treener: TOP ujumisklubi. Treenerid Heidi ja Ain Kaasik

Kool: Tallinna Tõnismäe Reaalkool

Moto: Hard work always pays off

Suurimad saavutused ujumises:

Põhjamaade noorte pronksmedali omanik (4x100 komp.);

Põhjamaade juunioride pronksmedali omanik (4x100 vab);

100, 200 rin Eesti poiste rekordi omanik.

Melissa Priidel

Sünniaeg: 08.01.2002

Klubi ja treener: Briis, Mare Vierland

Kool: Rahumäe Põhikool

Moto: Enjoy the moment

Suurimad saavutused ujumises:

100 m kompleksi Eesti noorte rekordi omanik;

Mitmekordne Eesti noorte meister.

Alex Ahtiainen

Sünniaeg: 27.01.2001

Klubi ja treener: Ujumise Spordiklubi, Mare Järv

Kool: Tamsalu Gümnaasium

Moto: Swim faster

Suurimad saavutused ujumises: 

Kahekorde Eesti noorte meister, kahekordne hõbe- ja kolmekordne pronksmedali omanik;

Osalenud Põhjamaade noorte MV (Tampere 2016), Balti noorte MV (Tallinn 2016).

Laurika Lint

Sünniaeg: 18.02.2002
 
Klubi ja treener: Audentes, treener Kaja Aljand
 
Kool: Tallinna Tehnikagümnaasium
 
Moto: no pain no gain
 
Suurimad saavutused ujumises:
 
Mitmekordne Eesti noorte meister;
 
4x100m vabalt ja 4x200m vabalt Eesti juunioride rekordi omanik;
 
Mitmekordne Balti MV medalist

Kaia Liis Tomak

Sünniaeg: 02.02.2002

Klubi ja treener: Audentese spordiklubi ja treener on Kaja Aljand

Kool: Audentese erakool

Moto: Dont stop until you're proud

Suurimad saavutused ujumises: 

4x100 m vabalt Eesti juunioride rekordiomanik (Tampere 2016);

Viiekordne Eesti noorte meister, viiekordne hõbemedali omanik, viiekordne pronksmedali omanik;

2016 Eesti MV hõbemedali omanik.

 

Brita Rannamets

Sünniaeg: 30.04.04

Klubi ja treener: Ujumise spordiklubi ja treenerid on Mare Järv, Gunnar Tõnning ning Kaja Haljaste.

Kool: Tamsalu Gümnaasium

Moto: Unista suurelt, tee seda mis süda ütleb, armasta seda mis teed, näe vaeva ja sa jõuad samm sammult tippu!

Suurimad saavutused ujumises: 

International swim meeting (berliin 2016) 2× hõbemedali omanik

Eesti meistrivõistluste noorte hõbe- ja 3× pronksmedali omanik

EUL noortesarja 5× rekordiomanik

 

Laura-Liis Valdmaa

Sünniaeg: 18.06.2004

Klubi ja treener: Tartu Ujumisklubi, treenerid Janno Jürgenson, Mihhail Krupnin ja Katrin Zaitseva.

Kool: Ülenurme Gümnaasium

Moto: Ära kunagi loobu oma unistustest!

Suurimad saavutused ujumises: 

EUL Noortesarja kuuekordne rekordiomanik;

Eesti noorte hõbemedalist;

Kuuekordne Eesti noorte pronksmedali omanik.

 

Sofja Krivorukova

Sünniaeg: 24.04.2002

Klubi ja treener: Ujumisklubi Aktiiv, treenerid Julia Iost ja Sergei Mihhailov

Kool: Kohtla-Järve Maleva Põhikool

Moto: Never give up! Failure and rejection are only the first step to succeeding

Suurimad saavutused ujumises: 

Eesti noorte meister 200 m seliliujumises;

Kahekordne Balti meistrivõistluste hõbemedali omanik

 

Uku Pärismaa

Sünniaeg: 11.04.2001

Klubi ja treener: Briis, Mare Vierland

Kool: Tallinna Nõmme Põhikool

Moto: You´re never a loser until you quit trying.

Suurimad saavutused ujumises: 

Baltimaade meistrivõistluste noorte kuldmedali omanik(4x100 komp);

Baltimaade meistrivõistluste noorte hõbemedali omanik (4x100vab);

viiekordne Eesti noorte meistrivõistluste medali omanik.

 

Laura Kalvet

Sünniaeg: 29.05.2002

Klubi ja treener: TOP ujumksklubi, Ain Kaasik ja Heidi Kaasik

Kool: Pirita Majandusgümnaasium

Moto: Quitters don't swim, swimmers don't quit.

Suurimad saavutused ujumises: 

Eesti noorte meister 200 m rinnuliujumises;

kolmekordne Eesti meistrivõistluste hõbemedali omanik.

 

Helena Heinlo

Sünniaeg: 02.01.2003

Klubi ja treener: Ujumise Spordiklubi ja Kaja Haljaste

Kool: Tartu Kivilinna Kool

Moto: Moto- Dream big and dare to fail.

Suurimad saavutused ujumises: 

Põhjamaade MV pronks;

Noortesarja rekordi omanik (400vab ja kaks teadet) ning Noortesarja finaali parim tüdruk 2016. aastal;

2x Eesti noorte MV hõbe ja 13x Eesti noorte MV pronks.

 

Sergei Volkov

Sünniaeg: 07.03.2001

Klubi ja treener: Spordiklubi Garant, Dmitri Kapelin

Kool: Maardu Põhikool

Suurimad saavutused ujumises: 

Baltic States Championships I koht(juuniorid)