Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Roomas jätkuvatel masteriste ujumise Euroopa meistrivõistluste eelviimasel päeval ujusid kaks Meisterujumise U-klubi esindavat sportlast end poodiumile.

2022. aasta Euroopa meister 200 m liblikujumises on Rinat Gilyazov (vanuseklass 60-64), kes läbis distantsi ajaga 2.51,54. Pronksmedal riputati kaela Lembit Lahtile samuti 200 m liblikujumises (vanuseklass 70-74), kes ujus välja aja 4.19,94.
Stardipukil olid eile ja täna hommikupoolses osas:
  • Sirje Voolmaa (vanuseklass 65-69) 200 m rinnuliujumine 4.14,99 4. koht 
  • Kaia Kulla (vanuseklass 60-64) 200 m rinnuliujumine 3.28.85 4. koht
  • Toomas Haggi (vanuseklass 65-69) 200 m seliliujumine 3.07,60 4. koht
  • Peep Kesküla, Aksel Luige, Aleksandr Batistsev, Lembit Laht (280-319) 4 x 50 m kombineeritud teateujumine meestele 2.33,39 4. koht
  • Merle Vantsi (vanuseklass 55-59) 200 m seliliujumine 3.02,04 5. koht
  • Peep Kesküla (vanuseklass 65.69) 50 m liblikujumine 35,95 5. koht
  • Eve Virkkunen (vanuseklass 50-54) 50 m liblikujumine 33,37 6. koht
  • Kristiina Arusoo (vanuseklass 40-44) 200 m liblikujumine 3.09,96 6. koht
  • Aksel Luige (vanuseklass 70-74) 50 m rinnuliujumine 43,73 6. koht
  • Kaia Kulla (vanuseklass 60-64) 50 m rinnuliujumine 42,40 6. koht
  • Eili Paap, Kaia Kulla, Kristiina Arusoo, Eve Virkkunen (200-239) 4 x 50 m kombineeritud teateujumine naistele 2.22,72 6. koht
  • Roman Tsalov (vanuseklass 55-59) 200 m rinnuliujumine 3.13,61 7. koht
  • Toomas Haggi, Roman Tsalov, Rinat Gilyazov, Ossi Vallemaa (249-279) 4 x 40 m kombineeritud teateujumine meestele 2.25,92 7. koht 
  • Eili Paap (vanuseklass 45-49) 200 m seliliujumine 2.57,59 8. koht
  • Toomas Haggi (vanuseklass 65.69) 200 m rinnuliujumine 3.30,39 8. koht
  • Aleksandr Fedotov (vanuseklass 40-44) 50 m rinnuliujumine 32,30 9. koht
  • Kristiina Arusoo (vanuseklass 40-44) 50 m liblikujumine 33,51 10. koht
  • Ossi Vallemaa (vanuseklass 65-69) 200 m rinnuliujumine 3.49,40 13. koht
  • Ossi Vallemaa (vanuseklass 65-69) 50 m rinnuliujumine 44,10 15. koht
  • Peep Kesküla (vanuseklass 65-69) 50 m rinnuliujumine 44,10 15. koht
  • Roman Tsalov (vanuseklass 55-59) 50 m rinnuliujumine 37,90 15. koht
  • Anu Sakala (vanuseklass 55-59) 50 m rinnuliujumine 50,10 21. koht
  • Kaupo Korõtko (vanuseklass 35-39) 50 m liblikujumine 31,05 26. koht

2. septembri õhtul teevad veel stardid:

  • Karpo Korõtko (vanuseklass 35-39) 50 m vabalt
  • Eili Paap (vanuseklass 45-49) 100 m seliliujumine
  • Eve Virkkunen (vanuseklass 50-54) 50 m vabalt

Rohkem tulemusi siin

Homme 3. septembril on Euroopa meistrivõistluste viimane päev meie mastersportlastele, kus menüüs on 4 x 50 m vabalt meestele ja naistele ning 4 x 50 m kombineeritud segavõistkonnad ja 4 x 50 m vabalt segavõistkonnad.

Fotol: Lembit Lahe ja Rinat Gilyazov

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>