Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Ujumise Euroopa meistrivõistlused mastersitele Roomas algasid eile 28. augustil ning kestavad kuni 4. septembrini. Meie sportlasi on stardis 21.

Eilsel päeval hüppas vette Rinat Gilyazov (vanuseklass 60-64), kes saavutas 800 m vabalt 7. koha ajaga 10 minutit ja 36 sekundit. Täna elasime kaasa Kristiina Arusoole (vanuseklass 40-45), kes saavutas 100 m liblikujumises 6. koha ajaga 1.18,74.

Eestlasi saame näha ja neile kaasa elada pea igal päeval.

Võistluste kava:

30.08

  • Sirje Voolmaa (vanuseklass 65-69) 100 m rinnuliujumine
  • Kaia Kulla (vanuseklass 60-64) 100 m rinnuliujumine
  • Anu Sakala (vanuseklass 55-59) 100 m rinnuliujumine
  • Marileen Vierland (vanuseklass 30-34) 100 m rinnuliujumine
  • Eve Virkkunen (vanuseklss 50-54) 50 m seliliujumine
  • Aksel Luige (vanuseklass 70-74) 100 m rinnuliujumine
  • Ossi Vallemaa (vanuseklass 65-69) 100 m rinnuliujumine
  • Aleksandr Batistev (vanuseklass 65-69) 100 m rinnuliujumine
  • Toomas Haggi (vanuseklass 65-69) 100 m rinnuliujumine
  • Aleksandr Fedotov (vanuseklass 40-44) 100 m rinnuliujumine
  • Roman Tsalov (vanuseklass 55-59) 100 m rinnuliujumine
  • Igor Lukonenko (vanuseklass 55-59) 50 m seliliujumine
  • Peep Kesküla (vanuseklass 65-69) 50 m seliliujumine
  • Merle Vantsi (vanuseklass 55-59) 400 m kompleksujumine
  • Lembit Laht (vanuseklass 70-74) 400 m kompleksujumine
  • Rinat Gilyazov (vanuseklass 60-64) 400 m kompleksujumine

31.08

  • Merle Vantsi (vanuseklass 55-59) 200 m kompleksujumine
  • Marileen Vierland (vanuseklass 30-34) 200 m kompleksujumine

01.09

  • Sirje Voolmaa (vanuseklass 65-69) 200 m rinnuliujumine
  • Kaia Kulla (vanuseklass 60-64) 200 m rinnuliujumine
  • Galina Porh (vanuseklass 55-59) 50 m liblikujumine
  • Eve Virkkunen (vanuseklass 50-54) 50 m liblikujumine
  • Kristiina Arusoo (vanuseklass 40-44) 50 m liblikujumine
  • Ossi Vallemaa (vanuseklass 65-69) 200 m rinnuliujumine
  • Toomas Haggi (vanuseklass 65-69) 200 m rinnuliujumine
  • Roman Tsalov (vanuseklass 55-59) 200 m rinnuliujumine
  • Peep Kesküla (vanuseklass 65-69) 50 m liblikujumine
  • Karpo Korõtko (vanuseklass 35-39) 50 m liblikujumine
  • Merle Vantsi (vanuseklass 55-59) 200 m seliliujumine
  • Eili Paap (vanuseklass 45-49) 200 m seliliujumine
  • Toomas Haggi (vanuseklass 65-69) 200 m selilujumine
  • Eili Paap, Kaia Kulla, Kristiina Arusoo, Eve Virkkunen (200-239) 50 m kombineeritud teateujumine naistele
  • Peep Kesküla, Aksel Luige, Aleksandr Batistsev, Lembit Laht (280-329) 50 m kombineeritud teateujumine meestele
  • Toomas Haggi, Roman Tsalov, Rinat Gilyazov, Ossi Vallemaa (240-379) 50 m kombineeritud teateujumine meestele

02.09

  • Lembit Laht (vanuseklass 70-74) 200 m liblikujumine
  • Rinat Gilyazov (vanuseklass 60-64) 200 m liblikujumine
  • Aksel Luige (vanuseklass 70-74) 50 m rinnuliujumine
  • Peep Kesküla (vanuseklass 65-69) 50 m rinnuliujumine
  • Ossi Vallemaa (vanuseklass 65-69) 50 m rinnuliujumine
  • Roman Tsalov (vanuseklass 55-59) 50 m rinnuliujumine
  • Kristiina Arusoo (vanuseklass 40-44) 200 m liblikujumine
  • Kaia Kulla (vanuseklass 60-64) 50 m rinnuliujumine
  • Anu Sakala (vanuseklass 55-59) 50 m rinnuliujumine
  • Aleksandr Fedotov (vanuseklass 40-44) 50 m rinnuliujumine
  • Karpo Korõtko (vanuseklass 35-39) 50 m vabalt
  • Eili Paap (vanuseklass 45-49) 100 m seliliujumine
  • Eve Virkkunen (vanuseklass 50-54) 50 m vabalt

Kõiki tulemusi saab jälgida siin

Foto: Meisterujumise U-klubi Facebook

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>