Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

14310301_1132058493540834_668356479922081378_o                  14265084_1132058866874130_1996316637929785846_n

Horvaatias, Riekas lõppenud mastersite Euroopa meistrivõistlused avaveeujumises tõid Eestile lisaks teistele tublidele startidele ka kuldmedali.

70-74 vanuseklassis tuli Euroopa meistriks Eha Lilienthal. Napilt jäi poodiumilt välja ja saavutas neljanda koha 40-44 vanusklassis startinud Bruno Nopponen.

Teiste Eesti ujujate tulemused:

Mehed 30-34 (15 osalejat)          6. Alder Harkmann, U-klubi, 10.Maksim Ivanov, Maardu Ujumisklubi

Naised 35-39 (22 osalejat)           18. Kristiina Arusoo, U-klubi

Mehed 35-39 (26 osalejat)          16. Romet Tepper, Viimsi Veeklubi

Naised 40-44 (24 osalejat)           18. Eili Paap, U-klubi

Mehed 40-44 (26 osalejat)          4. Bruno Nopponen, Viimsi Veeklubi, 23. Aleksei Kargin, U-klubi

Naised 44-49 (26 osalejat)           11. Eve Virkkunen, U-klubi

Naised 50-54 (17 osalejat)           8. Merle Vantsi, U-klubi

Mehed 50-54 (36 osalejat)          32. Olev Kooskora, U-klubi

Mehed 55-59 (44 osalejat)          26. Toomas Haggi, U-klubi, 39. Andrei Ševerdalkin, KUK

Naised 60-64 (9 osalejat)             8. Tiia Brakmann, U-klubi

Mehed 60-64 (31 osalejat)          15. Aleksandr Batištšev, U-klubi, 18. Peep Kesküla, U-klubi

Mehed 65-69 (10 osalejat)          9. Aksel Luige, U-klubi

Naised 70-74 (3 osalejat)             1. Eha Lilienthal, U-klubi

Mehed 70-74 (11 osalejat)          9. Olav Lukin, U-klubi

Esmaspäeval alustanud Eesti veepallimeeskond kaotasi Rijekas esimese alagrupimängu dramaatiliselt Itaalia meeskonnale Euro Sporting Rome.

Mäng saadi hästi käima, kolme ja poole minutiga asuti Anatoli Skatškovi, Sergiy Kolthochikhini ja Hannes Nigulu väravatega mängu juhtima 3:0. Kolmas veerandaeg lõppes aga juba seisuga 4:3. Ning neljandal perioodil skoorisid vaid itaallased ja seisuga 4:5 tuli meie meeskonnale alagrupis valus kaotus.

Hea mängu tegi meie väravavaht Alexander Romanov, kelle imeliste tõrjeteta oleks tulemus olnud hoopis kurvem.

Järgmise mängu peab Eesti meeskond homme, 13. septembril Saksamaa meeskonna SV Cannstatt´i vastu. SV Cannstatt oli oma esimese mängu kaotanud teisele Saksamaa meeskonnale SV Neptun Berilin´ile 4:7. Meie alagrupis oli esimesel päeval mänguvaba Saksamaa meeskond SC Düsseldorf 98.