Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eesti ujujatele on Pekingis toimuvad olümpia testvõistlusted lõppenud.

Parima tulemuse ujus välja 2007. aasta parim meesujuja Martin Liivamägi, kes 200 meetri finaalujumises saavutas neljanda koha ajaga 2.04,00.
Pronkmedalist jäi Martinil puudu 1,31 sekundit.
Distantsi võitis seadudpäraselt Laszlo Cseh 2.00,13-ga.

Naise sama ala finaalis ei suutnud Elina Partõka eelujumise seitsmendat kohta parandada. Ta läbis distantsi 2.25,33-ga, mis oli finaalujumise seitsmes aeg.

“Täna siis täitus Pekingi võistlustest osavõtu tähtsaim eesmärk. Mõlemad meie ujujad nii Elina kui Martin said ujuda hommikuses finaalis ning läbi teha senini harjumatu võistlemise kord.
Juba teist päeva tunnevad mõlemad ujujad end täiesti ajavahest üle saanuna ning enesetunne, isu ja uni OK. Vees on tunne samuti täiesti normaalne ja kuna pole tippvormi aeg, siis pole ka ideaalset minekut.
Täna tundis Elina minekut raskemana kui eile, kuid aeg oli 1,1 sekundit eile õhtusest parem. Heale tulemusele vajalikku teravust Elina liigutustes siiski pole. Eriti “pehme” oli rinnuli jalgade töö.
Martin seevastu sai jalad tugevalt maha. Äramärkimist väärib Martini suur töö stardi harjutamisel. Kõik stardid alla 0,70 – see on juba korralik näitaja. Ka ujumine ise oli täna hommikul poole üheteistkümne aegu heast klassist. Kolm esimest ujumisviisi peaaegu sekund eileõhtusest paremad ja ka mõned korrad komistuskiviks olnud kroolilõik oli poole sekundi võrra kiirem.
Võistlused on seekord meie jaoks lõppenud. Nüüd on aeg analüüside tegemiseks. Rõõm oli meie ujujate kommentaare ja analüüsi kuulda juba eile õhtul, ujujad oskavad videosalvestustest , distantsi vaheaegadest ja enesetundest teha korralikku analüüsi.
Ees on pikk kojulend, et jätkata ettevalmistumist Baltimaade meistrivõistluste kaudu Euroopa meistrivõistlusteks Eindhovenis.
Kohtumiseni Maarjamaa sinistel radadel!
Tõnu Meijel”

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>