Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Pildil mait Riisman. Fotograaf: Vallo Kruuser

Eesti ujumise ajalugu kajastava raamatu peatoimetaja ning projektijuht Deivil Tserp sõlmis kokkuleppe Olümpiavõitja Mait Riismaniga, kellest saab raamatu kaasautor.

Moskva olümpiamängudel kuldmedali võitnud veepallur Mait Riisman võtab enda peale veepallist kirjutamise Eesti ujumise ajalugu kajastavas raamatus. Riisman on ka autobiograafilise romaani “Veepallur” (Hea Lugu, 2015) autor.
Mait Riisman lõpetas 1974. aastal Tallinna 21. keskkooli ja 1982. aaastal teleajakirjanikuna Moskva Riikliku Ülikooli. Veepalli hakkas ta harrastama 1966. aastal Tallinna Kalevi Ujumiskoolis Mati Haljandi juhendamisel.
1980. aastal Moskva olümpiamängudel võitis ta NL-i meeskonnas kuldmedali. NL-i meistrivõistlustel on Riisman saavutanud neli kulda, neli hõbedat ja ühe pronksi.

Lisaks Riismanile on Eesti ujumise ajalugu kajastava raamatu kaasautoriteks Toivo Viilep, Gunnar Press, Tõnu Meijel, Helle-Iris Michelson, Mati Eliste, Enn Lepik ja Liina Laul.

Raamat ilmub käesoleva aasta novembris.

Lisainfo raamatu sisu ning autorite kohta leiad SIIT.

(Fotograaf: Vallo Kruuser)

————————-

Samuti kutsume kogu ujumise kogukonda üles saatma põnevaid meenutusi nii pildis kui ka tekstis! Jagage oma fotosid, kontakte, lugusid – jäädvustame üheskoos ajalugu!

Kui sul on materjale, mida soovid jagada või kontakte, saada need meiliaadressile raamat@swimming.ee.

Soovitame lisada saadetud loo, kontakti või materjali kohta nii palju ja nii täpset infot kui võimalik, et meil oleks hõlpsam sellele kasutust leida. Suur aitäh!

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>