Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Euroopa ujumisliiga LEN tühistas sel suvel Aberdeenis toimuma pidanud juunioride Euroopa meistrivõistlused. 

Võistlustel oleksid startinud ka mitmed juunioride vanuseklassis võistlevad Eesti ujujad.

“Kurb, aga arusaadav otsus LEN-i poolt. Tegutseme EUL-is selle nimel, et saaksime oma ujujad võimalikult kiirelt basseinidesse treenima ning seejärel otsime lahendusi võistlustegevuse taastamiseks,” sõnas juunioride koondise peatreener Toni Meijel, lisades: “see, kas JEM-i vanem vanus saab järgmise aasta JEM-il kaasa teha selgub lähiajal, kuid pean oluliseks leida võistlusväljund meie teise aasta juunioridele Nikitale, Kasparile, Helenale ja teistele. Loodan, et naaseme tavaelu juurde lähiajal ja kohtume veeradadel. VÕIT!”

Lisaks ujumisele tühistas LEN Covid-19 tõttu juunioride Euroopa meistrivõistlused ka sukeldumises, kujundujumises, avaveeujumises ja veepallis.

LEN ei ole veel otsustanud, kas vanuserühmad, kes sel suvel kaotasid võimaluse vanusekaaslastega konkureerida, saavad õiguse seda teha 2021. aastal või mitte.

Täismahus pressiteate võistluste tühistamise kohta leiab SIIT.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>