Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Kregor Zirk stardib reedel ja laupäeval Las Vegases toimuval ISL finaaletapil, kuhu on oodata 12,000 pealtvaatajat.

“Usun, et ISL finaali saab nimetada selle kümnendi tähtsuselt kolmandaks ujumisvõistluseks peale Londoni ja Rio olümpiamänge. Mul on hea meel see kümnend lõpetada olles osa millestki nii tähtsast meie spordi tuleviku jaoks. Tore on olnud näha ujumise populaarsuse tõusu ja fännide kasvu sel spordialal,” rääkis Kregor Zirk, kes stardib juba reedel spetsiaalselt ISL finaali jaoks ehitatud Mandalay Bay Events Centeri pop-up ujulas, mille areen mahutab 12,000 pealtvaatajat.

ISL erineb klassikalisest ujumisvõistlusest selle poolest, et võistlus toimub tiimide vahel ning iga ujuja toob võistkonnale punkte. Kregor esindab võistlustel enda koduklubi Energy Standard. “Minu ja meie klubi jaoks on selle liiga võitmine olnud prioriteet number üks alates sellest hetkest, kui saime teada, et seal osaleme. Oleme hetkel ainuke klubi, kes on kolmest võistlusest kolm võitnud,” rääkis Zirk.

Kregor võistles koos Energy Standardi tiimiga oktoobris Indianapolise ja Napoli ISL etappidel ning novembris Londoni etapil. “Ettevalmistus selle võistluse jaoks on kujunenud huvitavalt. Ma pole enda karjääri jooksul veel nii palju võistlusi teinud lühiraja hooajal, kui ma seda see aasta olen teinud,” rääkis Zirk, lisades: “samuti treeningute pealt EMil võistlemine oli minu jaoks uus kogemus. Olen viimase kuu aja jooksul iga nädal uues riigis olnud ehk reisimist ja väsimust on keskmisest rohkem.”

Reisi Las Vegasesse alustas Kregor pühapäeval ja jõudis võistluspaika esmaspäeva õhtuks. “Esimeseks väljakutseks on 11-tunnise ajavahega harjumine,“sõnas Zirk. “Ootan põnevil võistlust ning usun, et see saab nii sportlastele kui ka otseülekande vahendusel võistlust jälgivatele fännidele olema väga lahe ja kaasahaarav.”

Kregorile ja Energy Standardile saame kaasa elada Eurospordi otseülekande vahendusel.


Foto: https://www.facebook.com/kregorzirkpage/

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>