Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Kregor Zirgi ujumiskarjäär jätkub 2017-2018 hooajal rahvusvahelises ujumisklubis Energy Standard. Tegemist on rahvusvahelise profiklubiga, mille treeningbaas asub hetkel Türgis, Belekis, Gloria Sports Arenal.

Klubi peatreeneriks on nimekas James Gibson, kelle saavutuste hulka kuulub 50 m rinnuliujumise maailmameistritiitel 2003. aastal.

“Mulle meeldib peatreeneri puhul just see, et ta suhtub ujujatesse väga individuaalselt, sportlaste enda huvidest lähtuvalt,” räägib treener Kaja Haljaste, kes käis veebruaris koos Kregoriga Türgis klubi ning treeneritega tutvumas.

Klubis on kolm treeninggruppi – sprint, keskmaa ja pikemad distantsid. Kregor loodab leida hea kombinatsiooni kahe esimese vahel.

Treenerite hulgas on ka Andrea Di Nino, kes on juhendanud äsja tippspordist loobunud Pjotr Degtjarjovi.

“Energy Standardi puhul meeldib mulle eelkõige treenerite analüüsioskus. Nad toetuvad õigetele teoreetilistele alustele ning mõtlevad analüütiliselt,” räägib treener Kaja Haljaste, kelle sõnul on Kregori liitumine selle klubiga hetkel parim valik.

Energy Standardis treenivad mitmed ujumismaailma tipptegijad nagu näiteks Ben Proud, Evgeny Rylov, Mykhailo Romanchuk, Cameron van der Burgh, Chad Le Clos jpt. Viimane nendest võitis näiteks Rio Olümpial kaks hõbemedalit – nii 100 m liblikujumises kui ka 200 m vabaltujumises.

Kuigi Kregori eelmine hooaeg venis pikale ja täna on käsil veel puhkeperiood, siis juba 16. septembril sõidab ta Türki treenima. Algab ettevalmistus 13.-17. detsembrini toimuva Euroopa lühiraja meistrivõistluste jaoks.

Gloria Sports Arenal on suurepärased võimalused tipptasemel treenimiseks – seal on nii 50 meetrine sisebassein kui ka 50 ning 25 meetrised välibasseinid, lisaks korralik jõusaal,  kõik taastusprotseduurideks vajalik ja palju muud.


Pildil Kregor koos James Gibsoniga.

Pildi tegi Kaja Haljaste.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>