Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Täna ja homme  kohtub Kregor Zirk koolides lastega ja räägib ujumisoskuse vajalikkusest ning oma kogemuse läbi sellest, milliseid võimalusi ujumisoskus elus juurde annab.

“Sellised koolikülastused on väga olulised just seetõttu, et motiveerida lapsi ujuma õppima sedasi, et nad vees hakkama saavad. Ujumisoskus on sama tähtis nagu lugemine, ilma milleta lihtsalt ei saa. Ujumisoskus on ühtlasi elupäästev oskus, millest on kasu ka väljaspool võistlusujumist,” räägib Kregor Zirk.

Kregor sõidab küll juba 16. septembril Türki profiklubiga Energy Standard treenima, kuid enne seda on tal kavas veel rääkida ujumisoskusest Viljandi Jakobsoni ja Järveküla koolides.

Täna kohtub Kregor Järveküla kooli lastega, et neid inspireerida ujuma õppima ja  juhtida tähelepanu ujumisoskuse olulisusele.

Kohtumisel teeb Zirk kaasa ka teise klassi ujumistunni, kus näitab lastele ette ujumisoskuse põhielemente, mida lapsed saavad temaga koos katsetada ning loomulikult demonstreerib Kregor õpilastele ka ujumise tipptaset.

Homme külastab Kregor Viljandi Jakobsoni kooli.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>