Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Kregor Zirk ja tema treener Kaja Haljaste sõidavad veebruaris Türki, et tutvuda ujumisklubiga Energy Standard. Tegemist on rahvusvahelise profiklubiga, mille treeningbaas asub hetkel Türgis.

Energy Standardiga on liitunud juba mitmed ujumismaailmas ilma teinud ujujad nagu näiteks Chad Le Clos, kes võitis Rio Olümpial kaks hõbemedalit – nii 100 m liblikujumises kui ka 200 m vabaltujumises.

Samuti on ujumisklubiga tutvumas käinud Kregori treeningkaaslane Ben Proud, kes kiidab klubi väga ning sõidab juba veebruari alguses Türki, et klubiga treenima hakata.

Ujumisklubis treenivad ka mitmed Kregori eakaaslased nii Venemaalt kui ka Ukrainast, nende hulgas näiteks Andrei Khloptsov, kes võitis 2016. aasta juunioride EM-il 50 m liblikujumises kulla, Zirk oli sel distantsil kolmas. Seega on konkurents ujumisklubis väga tihe.

Energy Standardil paistab aga Kregor Zirki vastu tõsine huvi olevat ning kui ka Kregorile klubi meeldib, siis alustab ta nendega treeninguid uuest hooajast ehk septembrist. “Võib juhtuda ka, et saan täiskasvanute MMi ja juunioride MMi vahelise aja juba nendega koos treenida,” lisas Kregor.

Kregori sõnul on ta treenerite ning klubi kohta uurinud ning talle tundub ujumisklubi väga professionaalsena. “Seal on kolm treeninggruppi – sprint, keskmaa ja pikemad distantsid. Ma loodan leida hea kombinatsiooni kahe esimese vahel. Sprindi treener ja klubi peatreener on James Gibson.”

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>