Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Teisipäeval, 13. veebruaril naases Tenerifelt Pekingi OM projekti koondis nädalasest treeninglaagrist. Ujujatest osalesid Jane Trepp, Elina Partõka, Annika Saarnak, Jelena Petrova, Maria Albert, Martin Liivamägi, Martti Aljand, Danil Haustov, Andres Olvik ja Roman Krõlov. Treeneritest juhtisid treeninguid Urmas Jaamul, Tatjana Partõka ning Tiit-Urmas Reiter. Tugimeeskonnas olid kaastegevad arst Egle Seppo, spordipsühholoog Aave Hannus, massöör Marius Unt ning asjadega tegeleja Tõnu Meijel.

Kuue päeva jooksul harjutati 12-nel korral ning kahel korral osaleti ühistreeningul. Kuna ilm oli soodne, siis sai ka vastavalt plaanidele harjutatud. Päike oli sõbralik, olles vahel ka salakavalalt pilvede varjus. Paaril päeval sai harjutada pea üle kogu ujula, tavapäraselt siiski kahel rajal. Nii majutus kui toit oli tasemel. Laagris korraldati ka mõned ühised üritused nagu õhupüssist laskimine ja mingi eriline keeglimäng. Päev enne ärasõitu korraldasime ühise väljasõidu merele, et mõne meetri kauguselt suhelda delfiinidega ja väiksemate vaaladega, kes nagu tellitult meie laevukese ümber sõbralikult ujusid. Danilil õnnestus vaala filmida isegi vee alt, kuna laevas olid selle tarbeks ehitatud vastavad aknakesed. Laager õnnestus peaaegu 100%, kuid siiski oli ka äpardusi. Roman komistas korra suure laine peale, kiire haiglaskäik ja mõned tagasihoidlikud õmblused. Olümpialased peaksid siiski selliseid tembutamisi vältima. Kuid tänase seisu järel on Roman peagi taas rivis. Õnneks.
Ees on Baltimaade meistrivõistlused, Eesti meistrivõistlused ja MM. Tegemist jagub?

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>