Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eesti ujumiskoondise viimane "tankimine" enne MMi algust

Täna algavad Kanadas Windsoris ujumise lühiraja maailmameistrivõistlused. Veespordi MM, millel osaleb ligi tuhat sportlast 176 riigist, kestab kuus päeva.

Eestit esindavad Martin Allikvee, Martin Liivamägi, Martti Aljand ja Kertu Ly Alnek. Ujujatega on kaasas ka peatreener Riho Aljand ning füsioterapeut Marius Unt.

Võistlustele lisab põnevust asukoht. Windsori jäähalli on spetsiaalselt maailmameistrivõistluste tarbeks ehitatud 25-meetrine bassein. Peatreener Riho Aljandi sõnul oli veetemperatuur jäähalli ehitatud basseinis veel paar päeva tagasi üpris jahe, kuid paistab, et praeguseks hetkeks on seis juba parem. Kertu Ly emotsioonid võistlusbasseini osas on pigem positiivsed ning ta kiidab basseini sügavust.

Võistlusbasseini ümber on ligi 5000 istekohta pealtvaatajate jaoks, kuid Martin Liivamäe sõnul on võistlejatel endil suhteliselt vähe ruumi. Eriti kitsas on soojendusbasseinis ning selle ümbruses, mistõttu peavad osad sportlased tõenäoliselt soojendusujumise üldse teises treeningkeskuses tegema, kuhu tuleb bussiga sõita.

Sellegipoolest on Eestit esindav koondis positiivselt meelestatud ning juba mõne tunni pärast saame näha ka koondislaste esimesi etteasteid.

*   Pildil Eesti koondise “viimane tankimine” enne MMi algust.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>