Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Koolivaheajal käisid mitmed ujumisklubid välismaal treeninglaagrites. Viimsi Veeklubi, ujumisklubi TOP ja Ujumise Spordiklubi jagasid meile enda muljeid ja pilte laagritest.

 

Viimsi Veeklubi ja Pärnu Spordikool Hispaanias

19.-26. oktoobrini toimus Viimsi Veeklubi ja Pärnu Spordikooli treening kogunemine Calellas, kus osalesid 2004-2006 s.a. ujujad. Noortele oli eeskujuks Armin Evert Lelle ja trenne vedasid Marika Tikkerbär ja Eve Leppik Pärnust ning Bruno Nopponen Viimsi Veeklubist.
Ettevalmistus käis tulevasteks tiitlivõistlusteks: Eesti meistrivõistlusteks, Põhjamaade meistrivõistlusteks, EM-iks, MM-iks ja OM-ks. Toimus mahu ehk töö tegemise laager, kus esimene ÜKE trenn algas juba kell 8 hommikul. Päevas ujuti kaks korda 2h ning tehti lisaks ka kaks korda ÜKEt.

Muljeid laagrist:
Elasime üle läbi aegade ühe suurima äikesetormi Kataloonia piirkonnas. Väisasime Barcelonat, kus käisime ekskursioonil, tuvisid toitmas ning jalutamas.
Treeninglaager sujus Eesti omavanuste klasside parimatele ujujatele väga hästi. Sai ujutud palju kilomeetreid, hoolitseda üld kehalise võimekuse eest, parandada jooksu ja rannavolle vormi ning nautida rannamõnusid ja head seltskonda.
Bruno: “Treenerina võin lisada, et lapsed tegid väga korralikult ja väga hästi läbi tugeva ettevalmistuslaagri.”

Viimsi Veeklubi ja Pärnu Spordikooli sportlased Calellas

TOPikad Türgis

TOPi ujumisklubi 13 sportlast treenisid koolivaheajal Türgis Gloria Sports Arena keskuses. Treeneritena olid laagris Heidi Kaasik ja Karleen Kersa.

Muljeid laagrist:

Sügisene ettevalmistuslaager Türgis kestis 9 päeva, mis olid tõesti tihedalt treeninguid täis pikitud. Vees sai läbitud pea Paidesse sõidu kilomeetrid ning hulga higi valatud staadionil, palliplatsil ja jõusaalis. Toit oli mõnusalt mitmekülgne ja tervislik ning kogu keskuse teenindus igati sõbralik ja meeldiv. Laagerdajaid oli mitmest riigist üle Euroopa, kaasa arvatud pea 70 ujujat erinevatest Eesti ujumisklubidest. See hoidis ka töömeeleolu üleval ja muidugi oli põnev, et sai piiluda ka profiklubi Energy Standardi köögipoolele.
Lisaks veel eriline kogemus meile kõigile, nimelt toimus Gloria Arenal spordifotograafide SONY nädal ning kogu selle aja jooksul käidi kõiki ujujaid läbi objektiivide pommitamas. Loodame,et parimad palad jõuavad kuskile virtuaalsele riiulile ja saame neid siis ka ise näha. Kokkuvõtteks võib öelda, et laager õnnestus igati – ujujad ujusid, treenerid treenisid, päike paitas, linnud laulsid ja kokad kandsid muudkui ette.

TOPikad Türgis

Ujumise Spordiklubi Türgis

17.-27. oktoobrini treenisid USKi ujujad samuti Gloria Sports Arena keskuses Antalyas, Türgis.

Muljeid laagrist:
Meeldivalt töine laager suurpärastes tingimustes, kus D-vitamiini jagus kõikidele laagerdajatele iga päev. Vaheaega planeeritud keskonna vahetus aitas meie ujujatel tava rutiinist väljuda, treenida tavapärasest suuremate koormustega ja keskenduda sportlike saavutuste poole püüdlemisele.
Lisaboonuseks oli maailma tippude – Chad le Closi, Florent Manaudou, Kregor Zirki ja teistega, kõrvuti radadel treenimine. Juunioride Euroopa meistrivõistluste finalistil Alex Ahtiainenil oli võimalus nendega suisa ühises treeningus osaleda.
Sügislaagris osalesid nii Eesti koondislased kui ka USKi usin ja rõõmsameelne järelkasv.

USKi ujujad Türgis

Pilte Hispaaniast ja Türgist:

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>