Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Kõik ujumissõbrad, kes on huvitatud EULiga seonduvatest koosolekutest, tehtud otsustest ja korraldatud üritustest, saavad igakuiselt lugeda kokkuvõtet eelneva kuu tegemistest.

Kokkuvõte tegevustest ning toimunud üritustest 2017. aasta septembris:

1.-3. september – EUL ja ujumisklubid Jumping Tallinn festivalil

EUL tutvustas koos klubidega Tallinna Lauluväljakul Jumping Tallinn koguperefestivalil ujumisoskust ja ujumisega seotud võimalusi. Suured tänud kõigile panustanud vabatahtlikele, eelkõige Selts Eesti Vetelpäästest Katrin Linaskile ja Nordswim juhatuse liikmele Andes Olvikule. Aitäh ka klubidele, kes kohal olid – Viimsi Veeklubi, ujumisklubi Orca, SK Shark, Aquaway, Audentese spordiklubi, Spordiklubi Nord ja Nordswim Viimsi.

2.-3. september – Ujumistreenerite EKR 4 erialakoolitus Keilas

6. september – EUL juhatuse koosolek

Koosolekul arutatud teemadega tutvumiseks vaata EUL juhatuse koosoleku protokolli.

6. september – EUL Treenerite kogu juhatuse koosolek

Päevakorras olid: 2018. aasta Eesti MV korraldamine; 2018. aasta tiitlivõistluste (EM, JEM, PMN) normid; muud küsimused (2018.a. lühiraja EMV toimumiskoht). Koosolekul arutatud teemadega tutvumiseks vaata EUL Treenerite kogu juhatuse koosoleku protokolli.

9.-10. september – treenerite sügisseminar Kuressaares

Ligi sada treenerit osales kahe päeva jooksul erinevatel loengutel ja pidas ka toreda ühise õhtu Saaremaa Kuursaalis. Loe lähemalt.

7.-11. september – Maakondlikud infoseminarid

Maakondlikel infoseminaridel tutvustati koos TÜ sporditeaduste instituudi Liikumislaboriga uue liikumisõpetuse ainekava sh. ujumise algõpetuse arengusuundi.  Kuna ujumise algõpetuse õpiväljund on juba kehtivas põhikooli riiklikus kehalise kasvatuse ainekavas muutunud ja muudatus rakendub 1. jaanuaril 2018, siis on seminaridel osalejatel olnud sellega seoses palju küsimusi ja mõtteid. Peamiselt on olnud osalejateks kehalise kasvatuse õpetajad ja ujumisõpetajad, aga kutsutud on olnud ka KOV esindajad ja koolide juhid, kes on samuti igal seminaril esindatud olnud. Seminarid toimusid: 7.09 Jõhvis, 8.09 Narvas ja Rakveres ning 11.09 Kuressaares ja Haapsalus.

13. september – EUL Treenerite kogu juhatuse e-koosolek

E-koosolekul arutatud teemadega tutvumiseks vaata EUL Treenerite kogu juhatuse koosoleku protokolli.

13.-14. spetember –  Kregor Zirk külastas kooli

Kregor Zirk külastas Järveküla ja Viljandi Jakobsoni koole ning rääkis õpilastele ujumisoskuse vajalikkusest ning oma kogemuse läbi selle, milliseid võimalusi ujumisoskus elus juurde annab. Loe lähemalt.

18. september – EUL juhatuse e-koosolek

E-koosolekul arutatud teemadega tutvumiseks vaata EUL juhatuse koosoleku protokolli.

24. september – Koondislaste testimine

Koondislaste sügisesed testimised algasid 24. septembril Nõmme ujulas toimuva laktaaditestiga. Loe lähemalt.

 

26. september – EULi ja SYNLABi koostöö

Eesti Ujumisliit ja meditsiinilabor SYNLAB Eesti sõlmisid koostööleppe, tänu millele on Eesti ujujatel võimalik senisest põhjalikumalt jälgida oma tervisenäitajaid. See annab hea eelduse treeningute ja taastumise planeerimiseks ning paremate tulemuste saavutamaks. Koostöö raames saavad ujujad vereanalüüside põhjal regulaarselt oma tervist kontrollida. 26. septembril käisid SYNLAB-is vereanalüüse tegemas 21 ujujat. Loe lähemalt.

27. september – EUL Treenerite kogu juhatuse e-koosolek

E-koosolekul arutati Põhjamaade meistrivõistluste osalemistingimusi. Vaata lähemalt EUL Treenerite kogu juhatuse e-koosoleku protokolli.

30. september – Ujumisraamat trükikotta

Eesti ujumist kajastav koguteos „Eesti ujumise lugu” on trükis ning 528-leheküljelise raamatu esitlus toimub novembri alguses. Hetkel on raamatu tellimishind ainult 19 eurot, poes hakkab raamat maksma 29 eurot. Tänase seisuga on tellitud üle 500 raamatu. Raamatu tellimiseks kirjuta meiliaadressile estswim@swimming.ee. Loe lähemalt.

 

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>