Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Kõik ujumissõbrad, kes on huvitatud EULiga seonduvatest koosolekutest, tehtud otsustest ja korraldatud üritustest, saavad igakuiselt lugeda kokkuvõtet eelneva kuu tegemistest.

Märtsi kokkuvõte:

2. märtsil toimus Eesti Ujumisliidu sportlaste ja treenerite vastuvõtt, kus tutvustati nii uut peatreenerit, A-koondisesse kuuluvaid ujujaid kui ka uuendusi ja hooaja eesmärke. Ühe uuendusena on sellest aastast moodustatud rahvusvahelise ujumisliidu (FINA) punktide arvu järgi A-koondis, kuhu kuulub 21 sportlast. Ürituse avas EOK tippspordi komisjoni kuuluv Tõnu Tõniste. Eesti Ujumisliidu peatreener Janno Jürgenson tutvustas plaane, millega loodetakse sportlastele anda võimalikult head lisatuge tiitlivõistlusteks ettevalmistumisel. Loe lähemalt SIIT.

3.-4. märtsini korraldas Eesti Ujumisliit Kalev SPAs seitsmendat korda Eesti karikavõistlusi ujumises. Sellel aastal võitis Eesti karikavõistlused Audentese ujumisklubi. Tulemused ja võistluste kokkuvõtte leiad SIIT.

Eesti ujumise ajalugu kajastavast raamatust on suur osa valmis ja seda on võimalik ette tellida. Lisaks sellele lisandus raamatule ka kaasautoreid – Kalle Liivamägi ja Aet Süvari.

Raamatuprojekti õnnestumisele saab juba praegu kaasa aidata, tellides Eesti ujumise ajalugu kajastava raamatu eelmüügihinnaga 19 eurot. Raamat ilmub 2017. aasta novembris. Kõik, kes soovivad raamatut ette tellida, andke oma soovist teada Pillele meiliaadressil pille@swimming.ee.

Loe lähemalt, kui suur osa raamatust on juba valmis.

09. märtsil korraldasid Eesti Ujumisliit ja Päästeamet kohtumise, kus võeti kokku pea 3 aastat kestnud koostöö hetkeseis ning tehti ühiseid plaane lisarahastamise saanud uue ujumise algõpetuse programmi eduka rakendamise osas.

16. märtsil esines Õpime ujuma projektijuht Helen Link Linnade ja Valdade Päeval ettekandega, kus ta tutvustas ujumise algõpetusega seonduvaid muudatusi kohalike omavalitsuste esindajatele (KOV). KOVd ja koolid hakkavad oma piirkonnas uue programmi rakendamist läbi mõtlema ja ellu viima, seega nemad vajavad ühtset infot sellest, millised muutused on ees seoses liikumisõpetuse sh. ujumisõpetuse ainekava kooliprogrammi muutustega. Uue ujumise algõpetuse programmi tulemuslik rakendamine, kus lapsed õpivad ujuma, vajab lapsevanemate, treenerite, õpetajate, koolide ja KOVe ühtset informeeritust ning omavahelist koostööd planeerimisel ja programmi läbiviimisel. Loe lähemalt, millest ettekandes juttu oli.

Eesti tippujumine sai juurde kolm sponsorit. Uuteks sponsoriteks on puu- ja köögivilja hulgimüüja AS Bambona, kurgi, salatite ja maitseroheliste kasvatamisega tegeleva Grüne Fee Eesti ja reklaamiagentuuri Artwerk. Uute sponsorite toetus tippujumisse on kokku ca 10 000 € aastas. Otsused tippujumise sponsorrahade kasutamise kohta teeb EULi peatreener. Loe lähemalt SIIT.

Kutsekomisjon alustas uue treenerite tasemeõppe programmi väljatöötamisega.

TrK Juhatuse koosolekute protokollid leiab SIIT.

Juhatuse koosolekute protokollid leiab SIIT.

Lisaks EULi korraldatud üritustele vajavad märkimist ka Riias toimunud Baltimaade Meistrivõistlused, kus Eesti koondis saavutas teist aastat järjest üldarvestuses võidu. Loe lähemalt.

Kui soovid saada rohkem infot märtsis toimunu kohta, siis uuri lisa meiliaadressilt pille@swimming.ee.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>