Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Kõik ujumissõbrad, kes on huvitatud EULiga seonduvatest koosolekutest, tehtud otsustest ja korraldatud üritustest, saavad lugeda kokkuvõtet eelneva kuu tegemistest.

Kokkuvõte tegevustest ning toimunud üritustest 2018. aasta jaanuaris:

11.-14. jaanuar – Vladimir Kunitsõn ja Helen Link osalesid Erasmus+ programmi raames konverentsil “WADC 2018”

Rootsis toimunud konverentsi põhjal tuleb 4.03.2018 Nõmme ujulas seminar. Vaata täpsemalt SIIT.

20. jaanuar – Eesti Ujumisliidu aasta gala 

EULi aasta galal võeti lõppenud ujumisaasta kokku ning autasustati parimaid. Eesti parimaks naisujujaks krooniti Maria Romanjuk ja parimaks meesujujaks Kregor Zirk. Teiste kategooriate võitjad leiad SIIT.

24. jaanuar – Kutsekomisjon

30.-31. jaanuar – Pille Tali osales NSF’i koosolekul Oslos

Oslos toimus Põhjamaade ujumisliitude föderatsiooni (NSF) peasekretäride ning spordijuhtide koosolek. Lisaks muudele teemadele kinnitati koosolekul Põhjamaade ujumisliitude föderatsiooni võistluste ja kokkusaamiste pikaajaline kalender, kus ka Eestile tehti korraldamiseks ettepanekuid. Loe lähemalt SIIT.

Jaanuaris avasime Kooliujumise kodulehe

Avasime kodulehe www.kooliujumine.ee ja Facebooki lehe www.facebook.com/Kooliujumine, millelt leiab meediakajastusi ujumise algõpetuse teavituskampaaniast.

Jaanuaris saatsime välja kooliujumise muudatustest pressiteate ja Eesti Ujumisliidu president Karoli pöördumise koos pakkidega (ujumismüts igale 1.klassi lapsele, infovoldik vanematele ning plakat kooli seinale)  koolidele.

Alates sellest aastast eraldab Vabariigi valitsus igal aastal lastele ujumisoskuse andmiseks olemasolevale 230 000 eurole juurde üks miljon eurot. Tänu sellele rakendub jaanuarist ka põhikooli riikliku kehalise kasvatuse ainekava ujumise osas uus õpitulemus. Lapsed, kes alustasid kooliteed 2017/2018. õppeaastal, omandavad kolmanda klassi lõpuks ujumisoskuse ja eakohased veeohutusteadmised.

Treenerite kogu juhatuse koosolekud:

10. jaanuaril toimunud koosoleku protokolli leiab SIIT ning 24. jaanuaril toimunud koosoleku protokolli leiab SIIT.

EULi juhatuse koosolekud:


Ujumise algõpetus oktoobris, novembris, detsembris 2017:

24. oktoobril osales Helen Link Viljandis Haridusfoorumil töötoaga

30. oktoobril osales Helen Link Koolispordifoorumil

24. novembril osales Helen Link Liikumislabori „liikuma kutsuv kool“ konverentsil Tartus, kus tema ja Julia Kurbat tutvustasid muudatusi haridustöötajatele ja kehalise kasvatuse õpetajatele.

5.-6. detsember – Hariduskonverentsil „Huvitav Kool“ osalemine, kus toimus ka hariduse aasta raamat 2017  ametlik esitlus. Leheküljel 99 on ka algõpetuse lugu sees: https://www.hm.ee/sites/default/files/ulevaade_haridussusteemi_valishindamisest_2016-2017_oa.pdf

Kommentaare (1)

  • Tõnu Meijel

    Nüüd on.EUL elab hoogsalt ja tegusalt,töö käib.Meeldiv lugemine,positiivne.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>