Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Kõik ujumissõbrad, kes on huvitatud EULiga seonduvatest koosolekutest ja korraldatud üritustest, saavad lugeda kokkuvõtet eelneva kuu tegemistest.

Kokkuvõte 2019. aasta juulist:

1. juulil toimus EULi juhatuse e-koosolek. Protokolli leiab SIIT.

3.-7. juulini toimusid Kaasanis juunioride Euroopa meistrivõistlused. Eestlastest olid võistlustel stardis Kertu Kaare, Laura-Liis Valdmaa, Mark Sovtsa, Alex Ahtiainen, Nikita Pisarenko ja Laurika Lint. Loe lisaks:

4.-14. juulini toimus Napolis suveuniversiaad. Eesti ujujatest olid võistlustules Kertu Ly Alnek, Robert Roose, Alina Vedehhova, Joonas Niine, Margaret Markvardt, Silver Hein, Hendrik Ütt, Karel Seli ja Armin Evert Lelle.

12.-28. juulini toimusid Lõuna-Koreas maailmameistrivõistlused. Eestit esindasid võistlustel kümme ujujat. Tippujujatest võistlesid Daniel Zaitsev, Martin Allikvee, Maria Romanjuk, Karl Johann Luht, Aleksa Gold, Ivan Śtśeglovja Kregor Zirk ning avavee ujujatest Rinel Pius, Sander Paavo ja Merle Liivand. Loe lisaks:

13.-14. juulini toimusid Taanis Põhjamaade noorte meistrivõistlused, kus oli stardis üle 30 Eesti ujuja. Loe lisaks:

20.-21. juulil toimusid XXIX Eesti lahtised avaveeujumise meistrivõistlused. Loe kokkuvõtet SIIT.

21.-27. juulini toimus Bakuus Aserbaidžaanis suvine Euroopa noorte olümpiafestival, kus osalesid Laura Liis Valdmaa, Brita Rannamets, Demid Solodov, Erik Lihhats, Alan Gritsõk ja Christopher Palvadre. Loe lisaks:

26. juulil lahkus ootamatult meie seast teenekas ujumistreener ja Eesti koondise endine peatreener Riho Aljand. Riho oli Eesti ujumise hääl ja hing – ta aitas ja inspireeris oma eluteel paljusid sportlasi, treenereid ja ujumissõpru. Avasime Rihole digitaalse mälestusraamatu, kuhu palume jätta oma meenutused ja kaastundeavaldused.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>