Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

13.-16. septembrini toimus Keilas EUL koondislaste laager, kus osalesid nii juuniorid kui ka ABS koondislased, kokku 16 sportlast.

“Laagri eesmärk oli kontrollida sportlaste seisundit enne treeningperioodi,” rääkis Mihhail Krupnin, lisades: “oluline on ennetamine ehk siis tuleb testida, mis seisus on sportlase keha. Testid annavad nii treenerile kui ka sportlasele hea ülevaate sportlase keha seisust ning sellest, kui suure koormusega võiksid sportlase treeningud olla ja kuidas oleks vaja ettevalmistust teha, et soovitud ajaks vormi jõuda.”

Laagris töötasid koondislastega arstid, füsioterapeudid, ujumistehnika spetsialistid jne, kes hindasid koondislaste praegust terviseseisundit ja andsid treeneritele ja sportlastele vajalikku nõu.

Nelja päeva jooksul toimus laktaaditest, koormustest, videoanalüüs, ÜKE test, hüppetest, liigesliikuvustest, Arena ujumisvarustuse proovimine, arstide ja teiste oma ala spetsialistidega konsulteerimine, tagasisidestamine, ujumistehnika analüüs ja palju muud.

Enne laagrisse minekut tegid mitmed osalejad ka vereanalüüsid SYNLABis. 

Laagrit korraldasid EUL-i poolt Toni Meijel ja Mihhail Krupnin. Lisaks neile töötasid sportlastega laagris VOMAX, Fysiocentrum ja Vestberg Kaubandus.

Jaanuaris on plaanis järgmine sarnane laager nii ABS-, juunioride- kui ka noortekoondisele.

Pildid laagrist leiad EULi Facebooki lehelt.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>