Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

PÕHJAMAADE MEISTRIVÕISTLUSED
29.11-01.12, Tórshavn, Fäärid

Delegatsiooni kuulub 47 inimest – 43 sportlast, 4 treenerit. Nimekiri Põhjamaade MV 2019

EULi esindaja Toni Meijel.

Võistluste juhend NSF-Champs-2019-Invitation

Live ülekanne (lisatakse hiljem)

Live tulemused http://livetiming.se/index.php?cid=4746

Lennud:

47 inimest
SK1791  28NOV Tallinn-Kopenhaagen   0625 0700
SK1777  28NOV Kopenhaagen-Vagar    1105 1220

31 inimest
SK1778  02DEC  Vagar-Kopenhaagen   1310 1615
SK1790 02DEC  Kopenhaagen-Tallinn   2255 0125+1

16 inimest
RC425 02DEC – FAR 11:30 – 15:05 Pariis
BT690 – Pariis 18:40 – 22:30 TLN

JUUNIORIDE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED
20. – 25.08.2019
Budapest, Ungari

Ametlik koduleht http://www.fina.org/event/fina-world-junior-swimming-championships-2019

Võistluste bülletään – JuniorSummons_Version_22022019_Final

Delegatsiooni hotell –  Hotel Hungaria City Center https://www.danubiushotels.com/en/our-hotels-budapest/hotel-hungaria-city-center

Lennuinfo:
18.08.2019
Tallinn-Varssavi        kell 08:55-09:35
Varssavi-Budapest    kell 10.50-12:15
25.08.2019
Budapest-Varssavi    kell 17:25-18:45
Varssavi-Tallinn        kell 21:00-23:40

Delegatsioon:
Kertu Kaare
Mark Sovtsa
Nikita Pisarenko
Alex Ahtiainen
Kaire Indrikson – treener/EULi esindaja

Stardid:
Tuesday, 20 August 2019
Heats 09:30
400 m Freestyle M
50 m Breaststroke W
100 m Back M
400 m Ind. Medley W
100 m Breaststroke M Pisarenko, Sovtsa
100 m Backstroke W Kaare
4×100 m Freestyle M
4×200 m Freestyle W

Wednesday, 21 August 2019
Heats 09:30
200m Ind. Medley M
100m Freestyle W Kaare
100m Butterfly M Ahtiainen
200m Butterfly W
200m Freestyle M
4x 100m Medley Mixed
800m Freestyle – slow heats

Thursday, 22 August 2019
Heats 09:30
50m Butterfly W
50m Backstroke M
100m Breaststroke W
50m Freestyle M Ahtiainen
200m Backstroke W
4x 100m Freestyle Mixed
800m Freestyle M – slow heats

Friday, 23 August 2019
Heats 09:30
50m Backstroke W Kaare
50m Butterfly M Ahtiainen, Sovtsa
400m Freestyle W
200m Breaststroke M Pisarenko, Sovtsa
200m Ind. Medley W
4x 200m Freestyle M
1500m Freestyle W – slow heats

Saturday, 24 August 2019
Heats 09:30
100m Freestyle M Ahtiainen
100m Butterfly W
400m Ind. Medley M
50m Freestyle W Kaare
50m Breaststroke M Pisarenko, Sovtsa
4x 100m Freestyle W
1500m Freestyle M – slow heats

Sunday, 25 August 2019
Heats 09:30
200m Backstroke M
200m Breaststroke W
200m Butterfly M
200m Freestyle W
4x 100m Medley M
4x 100m Medley W


JUUNIORIDE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED

03.-07.07.2019, Kaasan, Venemaa

Ametlik koduleht https://en.dspkazan.com/projects/current/eurojuniorswimming2019/

Võistluste bülletään Information bulletin EJC Kazan 2019 v3

Delegatsiooni hotell  – Grand Hotel Kazan

Lennuinfo:

30JUN TALLINN – MOSCOW            SU2107    11:30 – 13:15

30JUN MOSCOW – KAZAN KZN      SU1192    16:00 – 17:45

08JUL KAZAN KZN – MOSCOW       SU1277    13:30 – 15:10

08JUL MOSCOW – TALLINN             SU2262    18:55 – 20:40

Delegatsioon:

Kertu Kaare

Laura-Liis Valdmaa

Mark Sovtsa

Alex Ahtiainen

Nikita Pisarenko

Laurika Lint

Janno Jürgenson – treener

Riho Aljand – treener

Aarne-Vello Kersa

Liisi Sakala – füsio

EULi esindaja  – Toni Meijel

Ujujate alad – Final_Entry_EST_190623

 

JUUNIORIDE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED

04.-08.07.2018 Helsingi, Soome

Ametlik koduleht – https://www.ejc2018.fi/

Võistluste bülletäänid – EJC Helsinki 2018_Bulletin I,  JEM_Helsinki_2018_Bulletin_II,  EJCHelsinki2018 _Bulletin_#4

Delegatsiooni hotell – https://www.scandichotels.com/hotels/finland/helsinki/scandic-kaisaniemi

Delegatsioon seisuga 15.06.18:

EJC2018_Final_Entry_EST_180614

Kertu Kaare A
Joonas Niine A
Sandra Maanurm B
Laura Kalvet B
Ilona Maide B
Janter Suun B
Maksim Gumenjuk B
Alex Ahtiainen B
Laura-Liis Valdmaa B
Mark Sovtsa B
Helena Heinlo B
Martin Piilberg (teateujumine)

Katriin Kersa
Heidi Kaasik
Sergei Mihhailov
Siiri Põlluveer
Kaja Haljaste
Toni Meijel – EULi esindaja
Marius Unt – füsio

JEM_2018 normid  Normitäitmise periood 04.04.2017-30.mai 2018.

 

JUUNIORIDE MAAILMAMEISTRIVÕISTLUSED

23.-28.08.2017., Indianapolis, USA

Ametlik koduleht http://fina.org/event/6th-fina-world-junior-swimming-championships

Eesti delegatsiooni kuuluvad:

Kregor Zirk

Janter Suun

Margaret Markvardt

Armin Lelle

Tiit Matvejev

Treenerid – Kaja Haljaste, Heidi Kaasik

Eestlaste alad päevade kaupa JMM_2017_Eestlaste alad_Paevade kaupa

Tulemused http://omegatiming.com/Competition?id=0001110100FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF&sport=AQ&year=2017

 

 

JUUNIORIDE EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSED

28.06.-02.07. 2017.,  Netanya, Israel

Ametlik koduleht – http://www.isr2017ec.org/

Ametlikud infobülletäänid  – JEM_Netanya_2017 (1), LEN EUROPEAN JUNIOR SWIMMING CHAMPIONSHIPS -ISR 2017 (2)

JEMi normid – http://www.swimming.ee/wp-content/uploads/2016/10/JEM-2017_normid.pdf

Normitäitmise kuupäev – 15.04.2017 (majutuse viimane broneerimise päev)

Hotell – Park Hotel.

Lennuplaan:

Turkish Airlines

TK1424  26JUN Tallinn-Istanbul        1230 1550

TK  788  26JUN Istanbul-Tel Aviv     1805 2005

TK  793  03JUL  Tel Aviv-Istanbul     0500 0715

TK1423  03JUL  Istanbul-Tallinn        0815 1135

JEMi delegatsiooni nimekirjas olevad sportlased ja treenerid:

A – normiga:

  1. Kregor Zirk
  2. Margaret Markvardt
  3. Veronika Olem

B-normiga:

  1. Tiit Matvjejev
  2. Sandra Maanurm
  3. Kristiina Maria Jaamul
  4. Marko Matteus Langel
  5. Henri Gerhard Uriko
  6. Janter Suun
  7. Armin Lelle
  8. Ilona Maide
  9. Mai Riin Salumaa
  10. Joonas Niine

Treenerid:

Kaja Haljaste – parima sportlase treener (ettepanek juhatusele finantseerimiseks EULi kaudu)

Bruno Nopponen

Heidi Kaasik

Füsio:

Mati Arend (ettepanek juhatusele finantseerimiseks EULi kaudu)

EULi esindaja:

Toni Meijel