Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Homsest 8. juulini toimuvad Helsingis juunioride Euroopa meistrivõistlused ujumises, kus on stardis ka Eesti parimad juunioride vanuseklassi ujujad.

“Minu eesmärk on finaali saada, kuid see saab väga keeruline olema. Ettevalmistus JEM-iks on läinud viimasel ajal hästi, aga kolm-neli nädalat tagasi oli mul lihaspõletik ja hetkel on keeruline öelda, kuidas see mu ujumist mõjutada võib,” rääkis A-normiga võistlustele kvalifitseerunud rinnuliujuja Joonas Niine. “Bassein meeldib mulle väga, hästi hea kiire ja mõnusa veega,” kommenteeris Niine, kes on juba võistlusbasseini ära jõudnud testida. Lisaks Joonasele esindavad Eestit JEM-il Kertu Kaare, Sandra MaanurmLaura KalvetIlona MaideJanter SuunMaksim GumenjukAlex AhtiainenLaura-Liis ValdmaaMark SovtsaHelena Heinlo ja Martin Piilberg.

Treenerite ja abipersonalina on võistlustel kaasas Katriin KersaHeidi KaasikSergei MihhailovSiiri PõlluveerKaja Haljaste, Eesti Ujumisliidu esindaja Toni Meijel ja füsioterapeut Marius Unt.

Võistluste koduleht: www.ejc2018.fi
Otseülekannet võistlusest saad vaadata: www.dailymotion.com/video/x6mbq6l
Kui plaanid võistlust kohapeale jälgima minna, leiad piletiinfo: www.ejc2018.fi/sports/swimming/tickets/
Eestlaste alad leiad SIIT.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>