Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

EULi 2017. aasta Noortesarja finaal toimub 27. mail Keila Tervisekeskuses. Noortesarja finaalis osalevad Eesti parimad noorujujad, kellest mitmed kuuluvad ka Eesti koondisesse.

“Noortesarja finaal on kindlasti üks põnevamaid võistluseid EUL kalendris. Usun, et ka need sportlased, kellel see etapp juba ammu möödas, saavad meenutada võistlust heade mälestustega. Samas omalt poolt teen väikse üleskutse suurtele sportlastele (Romanjuk, Allikvee, Liivamägi, Aljand, Zaitsev, Alnek jne) tulla võistlust vaatama ja oma klubi noortele ujujatele kaasa elama.
Treenerid on koos oma noorte sportlastega kindlasti tõsiselt valmistunud ning ootavad seda võistlus, sest võistlus on ikka spordimaailma pidupäev! Kindlasti saab finaalis näha põnevaid ja tasavägiseid starte, loodetavasti hulgaliselt uusi rekordeid, kuna tundub, et selle aastal on noored heas hoos ja palju andekaid noori on peale kasvamas ujumisridadesse- K.M. Milk, B. Rannamets, L-L. Valdmaa, A. Gritšok, K. Hansalu, M. Miilpalu, K. J. Visnapuu jpt,” räägib EULi peatreener Janno Jürgenson, lisades:”Võistluse teeb huvitavaks ja lisab vürtsi ka klubide omavaheline nn mõõduvõtt, kes mis koha kokkuvõttes saab ja kes  kellest mööda saab! Soovin kõikidele osalejatele palju positiivseid emotsioone, kohutnikele teravat silma ja ausat meelt ning korraldajatele jaksu kõige selle eestvedamisel!”

Võistluste algus 27. mail: 

I osa 11:00 (soojendusujumine kl. 10:00)

II osa 15:30 (soojendusujumine kl. 14:45)

Kõik võistlusalad ujutakse otseste finaalidena. Aladel, kus tsoonide etappide kokkuvõttes on osalenud vähem kui 16 ujujat toimub ainult üks finaal. Kõikidel teistel aladel toimub kaks finaalujumist.

Võistlust korraldab Eesti Ujumisliit koostöös Keila Swimclubiga.

Tutvu lähemalt Noortesarja finaali juhendiga.

Vaata Noortesarja finaali stardiprotokolli.

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>