Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Eile õhtul tunnustas haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas rahvusvahelistel võistlustel silmapaistvaid tulemusi saavutanud õpilasi ning nende juhendajaid Tallinna Muusika- ja Balletikoolis toimunud vastuvõtul „Tähelend“. Tunnustatud said sportlastest Artjom Alteberg (USK), Mirtel Merimaa (Wiru Swim), Egle Salu (Wiru Swim), Jakob Toming (Wiru Swim) ja treenerid Ralf Tribuntsov (Wiru Swim) ning Geil Siim ( USK)

Ministri vastuvõtule olid kutsutud noored füüsikud, keemikud, muusikud, matemaatikud, sportlased ning paljude teiste valdkondadega tegelevad õpilased üle Eesti.

Haridus- ja teadusminister Tõnis Lukas sõnas, et on märkimisväärne, kui mitmed noored on järjekordse aasta jooksul käinud Eestit esindamas erinevatel rahvusvahelistel mõõduvõtmistel. “Ma usun, et te tunnete täna siin saalis teiste mitmekülgsete huvide ja kõrgete püüdlustega noorte kõrval ühist hingamist. Mitmekülgsus on see, mis aitab teil edasi arendada oma suurimat annet,” alustas oma tervitust minister. “Oluline on ka märkida, et siia on kokku tulnud noored üle Eesti. Teie oletegi Eesti riigi tuleviku kandjad ja näitate, et igal pool on võimalik saavutada edu, kui on olemas teotahe, head juhendajad ja õpetajad, toetav perekond ja sõbrad.”  Õnnitlusi oli edasi andmas ka kultuuriminister Piret Hartman, kes avaldas tunnustust kõigile noortele ja juhendajatele nende pühendumuse eest. “On hea meel, et täna on siin koos haridus ja kultuur ning inimesed erinevatest valdkondadest. Te kõik olete olnud väga töökad ja tublid ning imetlen, et olete saavutanud nii palju – teie teetegi Eesti oluliselt suuremaks riigiks.”

Sündmusel sai tunnustuse kokku ligi kakssada üldhariduskoolide ja kutseõppeasutuste noort koos juhendajatega, kes on pälvinud 2021/2022. õppeaastal toimunud rahvusvahelistel võistlustel (sh olümpiaadil, konkurssidel ja spordivõistlusel) auhinnalise koha.

Rohkem pilte üritusest: SIIN

Edukat hooaja jätku Artjom Alteberg, Mirtel Merimaa, Egle Salu, Jakob Toming ja treenerid Ralf Tribuntsov ning Geil Siim.

Foto: Erlend Štaub

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>