Eesti Ujumisliit | Tondi 84, 11316 Tallinn
Telefon: +372 603 1530 | E-post: estswim@swimming.ee

Sündmused

Tulevasi sündmused hetkel pole.

Kontaktandmed

Tondi 84, 11316 Tallinn

Telefon: (+372) 603 1530
E-post: estswim@swimming.ee
Arve nr. EE142200221002100431
Reg. nr. 80086145

Spordifännidel on põhjust rõõmustada, sest üle pika aja jõuavad augustis toimuvad ujumise Euroopa meistrivõistlused Eesti televaatajateni.

3.-9. augustini leiavad Glasgows, Šotimaal aset ujumise pikaraja Euroopa meistrivõistlused, mida kannab üle Tallinna Televisioon. Viimati kanti ujumise EM-i Eesti televaatajatele üle 2013. aastal.

“Tallinna Televisioon omandas Eesti Rahvusringhäälingult Euroopa Meistrivõistluste all-litsentsi ja me soovime tuua spordisõpradeni kõik olulisemad hetked Glasgows toimuvalt EMilt, kui Eesti ujujad on võistlustules. Näitame lisaks finaalidele ja poolfinaalidele ka eelujumisi,” sõnas Tallinna Televisiooni juht Revo Raudjärv.

Eesti tippujujatest on EM-ile A-normiga kvalifitseerunud Martin Allikvee, Kregor Zirk, Ralf Tribuntsov, Daniel Zaitsev, Karl Johann Luht, Maria Romanjuk, Sigrid Sepp ja Torontos treeniv väliseestlane Aleksa Gold.

Uurisime tänaselt sünnipäevalapselt Kregor Zirkilt, kuidas ettevalmistus EM-iks on sujunud. “Olen terve aeg laagerdanud/elanud Türgis Energy Standard klubiga. Oleme palju tööd teinud kiiruse ja jõu arendamiseks. Juuli alguses plaanin veel nädalaks kodus käia ja siis on Türgist plaanis otse Glasgowsse lennata,” rääkis Zirk, lisades:”EM-il on mul plaanis teha Eesti viimaste aastate parimad tulemused.”

“Ennustada ma ei oska, aga usun, et Kregor Zirk ja Martin Allikvee on võimelised poolfinaalis ja miks mitte ka finaalis särama,” räägib ABS koondise peatreener Mihhail Krupnin, lisades: “väiksema, aga mitte olematu potentsiaaliga on veel teisigi sportlasi, kes on võimelised üllatama nagu näiteks Maria Romanjuk, Karl Johann Luht, Ralf Tribuntsov ja Daniel Zaitsev. Kui ettevalmistus läheb plaanipäraselt, siis loodan, et meie ABS koondis jõuab oma parimasse tippvormi just augusti alguses peetavateks Euroopa meistrivõistlusteks.”

Võistluste koduleht: www.glasgow2018.com

Eesti koondislased ja lisainfo leiad: www.swimming.ee/taiskasvanute-koondis/voistlussoidud/

Kui plaanid EM-i kohapeale vaatama minna, saad pileteid osta aadressilt: www.ticketmaster.co.uk/glasgow2018#Aquatics

Kui jääd piletite ostuga hätta, siis kirjuta ramo@swimming.ee.


Foto: Glasgow City Council 2018

Kommentaare veel pole.

Avalda arvamust

Teie e-posti aadressi ei avalikustata. Nõutud väljad on märgistatud tärniga.

Võid kasutada neid HTML tag'e ja atribuute: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>